Remington s8598 keratin protect (4008496938322) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Remington s8598 keratin protect (4008496938322) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Prostownica REMINGTON S8598 Keratin Protect
199.99
Media Expert
Remington Keratin Protect S8598
199.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Prostownice i karbownice
Kolor szary
Rodzaj prostownica
Maksymalna temperatura 230 °C

Opis

Inteligentna PROSTOWNICA do włosów REMINGTON KERATIN PROTECT (S8598) lśniące, zdrowo wyglądające włosy to synonim elegancji, ale czasami połączenie delikatnych włosów i wysokich temperatur, które przede wszystkim występują podczas prostowania pasm może wywoływać uszkodzenia.

Na szczęście Remington ma rozwiązanie, które zakończy niekorzystne połączenie nadmiernego ciepła i braku ochrony. Keratin Protect to inteligentna i przełomowa prostownica do włosów, która poprzez cały czas wykrywa specyficzny poziom wilgoci włosów i dostosowuje najszczególniej słuszną temperaturę, gwarantując 3x obszerniejszą ochronę*, mniej uszkodzeń i zdrowsze włosy*.

*vs. Charakterystyczna prostownica bez czujnika temperatury Zdobywca nagrody artykuł roku 2018! Prostownica Keratin Protect (S8598) pozostała uwielbiana przez czytelniczki magazynu Women’s Health za towar Roku 2018 w kategorii najkorzystniejsze urządzenie do modelowania włosów!

innowacyjne technologie Urządzenie zaopatrzone jest w nowy, udoskonalony i zastrzeżony inteligentny sensor ochrony przed ciepłem, który odczytuje poziom wilgoci włosów 8 razy na sekundę, dostosowując prostownicę do aktualnego stanu nawilżenia włosów.

w momencie dynamicznego wykrycia wilgoci na włosach, zacznie migać biała ikona ochrony przed ciepłem na obudowie prostownicy, dzięki temu będziesz wiedzieć kiedy urządzenie chroni Twoje włosy w trakcie stylizowania.

Prostownica nigdy nie zaaplikuje zgubnej dawki ciepła, czego efektem są 5x mocniejsze włosy* i mniejsze ryzyko rozdwojonych końcówek i uszkodzeń. *vs. Typowa prostownica bez czujnika temperatury Olejki migdałowe i keratyna dla zdrowia Twoich włosów zaawansowana technika płytek ceramicznych posiada keratynę i olej migdałowy, dzięki temu włosy są gładkie, błyszczące i zdrowo wyglądają.

Wyraź swój własny, niepowtarzalny fason bez narażania zdrowia włosów i osiągnij efekty jak w salonie fryzjerskim! 5 ustawień temperatury Cyfrowy ekran temperatury obejmuje 5 ustawień od 150°C do 230°C, co zezwala na dostosowanie temperatury do typu włosów.

Ale nie musisz się tym zbytnio przejmować, bo dzięki inteligentnemu czujnikowi, prostownica automatycznie ogranicza lub zwiększa temperaturę w zależności od wilgoci we włosach! Inteligentny sensor temperaury Heat Protection zapewnia 3x wiekszą ochronę dla mniej zniszczonych włosów* 5x mocniejsze włosy vs.

standardowa prostownica bez czujnika temperatury warstwa Advanced Ceramic wzbogacona keratyną i olejkiem z migdałów Zintegrowany wyświetlacz temperatury z 5 ustawieniami 160 - 230°C prędki czas nagrzewania w 15 sekund Dłuższe płytki 110mm dla ulepszonego nacisku na włosy luksusowe etui odporne na wysokie temperutury automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa (po 60 minutach) Blokada płytek dla łatwiejszego przechowywania Uniwersalne napięcie Obrotowy przewód o długości 3m Inteligentna prostownica Remington Keratin Protect (S8598) ekskluzywne etui oporne na wysokie...