Remington S9600 Silk Straightener /Darmowa dostawa na WSZYSTKO przy zakupie za minimum 150 zł! / DARMOWA DOSTAWA / ODBIÓR OSOBISTY GRATIS!, kolor czarny promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Remington S9600 Silk Straightener /Darmowa dostawa na WSZYSTKO przy zakupie za minimum 150 zł! / DARMOWA DOSTAWA / ODBIÓR OSOBISTY GRATIS!, kolor czarny oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 146.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Prostownica REMINGTON S9600
146.90
Sferis.pl
Prostownica Remington Silk S9600
219.00
Maxelektro.pl

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Prostownice i karbownice
Kolor czarny, czerwony
Rodzaj prostownica
Jonizacja nie
Powłoka płytek ceramiczna

Opis

Prostownica Remington S9600 Najszybsza prostownica Silk już w 10 sekund jest gotowa do pracy i zagwarantuje jedwabiste wygładzenie włosów. Prostownica do włosów firmy Remington, z regulacją temperatury, funkcją Turbo Boost, która umożliwia osiągnięcie maksymalnej temperatury 240°C w 30 sekund oraz z funkcją szybkiego nagrzewania w 10 sekund.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa prostownica wyłącza się samoczynnie po upływie 60 min. Urządzenie ma powłokę Advanced Silk Ceramic z efektem 3D. Prostownica nagrzewająca się już w 10 sekund S9600 to najszybciej nagrzewająca się prostownica Remington.

starczy, że po jej włączeniu poczekasz tylko 10 sekund i po tym czasie już możesz prostować włosy w temperaturze od 150°C do 235°C. Wybierz optymalne ustawienie, żeby ujarzmić niesforne kosmyki! Temperatura nawet do 240°C To nie koniec możliwości urządzenia.

Gdy skorzystasz z funkcji Turbo Boost, możesz osiągnąć najwyższą temperaturę w prostownicach firmy Remington, bo aż 240 stopni Celsjusza. Płytki nagrzeją się do niej tylko w 30 sekund. Dzięki temu wyprostujesz nawet najtrudniejszą do ułożenia fryzurę.

S9600 delikatnie dba o Twoje włosy Prostownice i karbownice nagrzewają się do wysokich temperatur, jednak producenci dbają, żeby nie uszkodziły one włosów. Ceramiczne płytki są delikatne dla włosów, poza tym równomiernie się nagrzewają i rozprowadzają ciepło.

Są pokryte warstwą Advanced Silk Ceramic, która zagwarantuje dwa razy większy poślizg, umożliwiając ekspresowe prostowanie i wygładzanie włosów i gwarantując ich doskonały wygląd z efektem 3D. Przydatne funkcje prostownicy Cyfrowy wyświetlacz w prostownicy pomoże Ci dobrać odpowiednie ustawienia dla Twoich włosów, a funkcja zapamiętywania ostatnio wybranej temperatury przechowa je dla Twojej wygody.

Funkcja blokady temperatury zapobiegnie przypadkowej zmianie ustawień podczas korzystania z urządzenia. Wygoda wykorzystywania Remington S9600 ma komfortowy obrotowy kabel o długości 3 metrów, który umożliwi Ci komfortowe korzystanie z prostownicy pod zróżnicowanymi kątami i bez obaw o zaplątanie się włosów.

Po 60 minutach urządzenie automatycznie się wyłączy, więc nie musisz się martwić, choćby gdy zostawisz je włączone. Po skończonej pracy możesz schować prostownicę do dołączonego do niej w zestawie estetycznego etui.

Jest ono odporne na wysokie temperatury, więc nie musisz czekać, aż płytki wystygną. Żeby uzyskać całkowitą gwarancję, zarejestruj swój towar na https://pl.remington-europe.com/rejestracja-towaru w ciągu 28 dni od pierwotnej daty zakupu.

atrybuty artykułu warstwa Advanced Silk Ceramic gwarantująca 2 x pokaźniejszy poślizg Najszybsze nagrzewanie - prostownica jest gotowa do wykorzystania w 10 s typowa regulacja temperatury od 150°C do 235°C Funkcja Turbo Boost zwiększa temperaturę do 240°C w 30 s Funkcja blokady temperatury Funkcja pamięci - prostownica zapamiętuje ostatnio wybraną temperaturę Cyfrowy wyświetlacz temperatury wskazuje optymalne ustawienia dla Twojego typu włosów Ceramiczne grzałki prędko się nagrzewają i stygną i równomiernie rozprowadzają ciepło Wąskie, ruchome płytki o długości 110 mm Blokada płytek ułatwia przechowywanie Prostownica samoczynnie się wyłącza po 60 minutach Obrotowy kabel o długości 3 m załączone estetyczne etui odporne na wysokie temperatury 5 lat gwarancji + 1 rok - możliwość przedłużenia gwarancji po rejestracji na stronie producenta