NOCO GB40 LI-Ion - urządzenie rozruchowe - booster, Jump Starter, NOCO GB40 promocja 2021

Cena459.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie LucAnn

Parametry

Producent:NOCO Genius
Kategoria:Prostowniki

Opis

NOCO GB40 Jump Starter
Urządzenie rozruchowe - Booster

NOCO GB40 jest to mobilny booster tworzonym w technologii Li-Ion, który dostarcza nam do 1000A prądu rozruchowego po to, aby uruchomić wyładowaną baterię, a tym samym pojazd w którym się ona znajduje. Zastrzeżona technika zabezpiecza przed iskrzeniem oraz zmianą polaryzacji co pozwala każdemu korzystać z boostera. Prostownik GB40 nie służy wyłącznie do awaryjnego odpalania samochodu czy również innego pojazdu. Jest to dodatkowo przenośny powerbank z gniazdem USB, dzięki któremu możemy naładować swój telefon, tablet czy inne urządzenie ładowane przez USB.


NOCO GB40
w dodatku potężną latarkę z ultra jasnymi diodami LED, która może pracować w 7 różnorodnych trybach np. SOS czy stroboskop. Można jej użyć jako oświetlenie przy zamianie koła.
dedykowany do samochodów, łodzi, samochodów kempingowych, ciężarówek i wielu innych pojazdów. Uruchamia silniki benzynowe do pojemności 6.0 litrów (nie dotyczy nowych pojazdów z pokaźna ilością elektroniki), i silniki diesla do objętości 3.0 litrów (nie dotyczy nowych pojazdów z obfita ilością elektroniki). Nowe samochody wyekwipowane są dużą ilość elektroniki, która przed uruchomieniem pojazdu pobiera dużo prądu - w takich przypadkach należy wybrać wyższy model GB70 lub GB150)


parametry techniczne:

  1. Zawartość opakowania: GB40, potężne kable rozruchowe zakończone zaciskami, ładowarka 12V do zapalniczki, przewód micro USB, pokrowiec z mikrofibry, instrukcja i gwarancja
  2. Szczytowy prąd rozruchowy: 1000 A
  3. Obsługiwane akumulatory: 12V
  4. Akumulator wewnętrzny: Li-Ion
  5. Wejście USB: 2,1 A
  6. Wyjście USB: 2,1 A
  7. Silniki benzynowe: do pojemności 6.0 litra
  8. Silniki wysokoprężne: do pojemności 3.0 litra
  9. Lampa LED: 100 lumenów
  10. rozmiary: Dł. 196 x Szer. 80,3 x Wys. 43,4