Noco genius Noco gb70 li-ion - urządzenie rozruchowe - booster, jump starter promocja 2021

Cena950.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie LucAnn

Parametry

Producent:NOCO Genius
Kategoria:Prostowniki

Opis

NOCO GB70 Jump Starter
Urządzenie rozruchowe - Booster

NOCO GB70 jest to przenośny booster stworzonym w technice Li-Ion, który dostarcza nam do 2000A prądu rozruchowego po to, aby uruchomić wyładowaną baterię, a tym samym pojazd w którym się ona znajduje. Opatentowana technika zabezpiecza przed iskrzeniem oraz zmianą polaryzacji co pozwala każdemu korzystać z boostera. Prostownik GB70 nie służy wyłącznie do awaryjnego odpalania samochodu czy też innego pojazdu. Jest to również mobilny powerbank z gniazdem USB, dzięki któremu możemy naładować swój telefon, tablet czy inne urządzenie ładowane poprzez USB.

GB70 także m ocną latarkę z ultra jasnymi diodami LED, która może pracować w 7 różnorodnych trybach np. SOS czy stroboskop. Można jej użyć jako oświetlenie przy zamianie koła.przeznaczony do samochodów, łodzi, samochodów kempingowych, ciężarówek i wielu innych pojazdów. Uruchamia silniki benzynowe do objętości 8.0 litrów, i silniki diesla do pojemności 6.0 litrów. Nowe samochody zaopatrzone są dużą liczba elektroniki, która przed uruchomieniem pojazdu pobiera dużo prądu - w sytuacji pojazdów o niezwykle obfitej pojemności naszpikowanych dużą ilością elektroniki należy wybrać wyższy model GB150)

cechy techniczne:

  1. Zawartość opakowania: GB70, konkretne kable rozruchowe zakończone zaciskami, ładowarka 12V do zapalniczki, przewód micro USB, pokrowiec z mikrofibry, instrukcja i gwarancja
  2. Szczytowy prąd rozruchowy: 2000 A
  3. Obsługiwane akumulatory: 12V
  4. Akumulator wewnętrzny: Li-Ion
  5. Wejście USB: 2,1 A
  6. Wyjście USB: 2,1 A
  7. Silniki benzynowe: do obszerności 8.0 litra
  8. Silniki wysokoprężne: do obszerności 6.0 litra
  9. Lampa LED: 400 lumenów
  10. wymiary: Dł. 211 x Szer. 99 x Wys. 64