proteza penisa z wibracjami - strap on promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem proteza penisa z wibracjami - strap on oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 160.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Proteza penisa z wibracjami - Strap On
160.00
Sexshop112.pl
Strap-On Vibrating Extender Light skin tone
173.01
Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Seven creations
Kategoria:Protezy Strap-On

Opis

Seven Creations Wysokiej klasy proteza Penisa z paskami mocującymi rodzaju Strap On. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów twoja partnerka oprócz powiększonych doznań nie poczuje żadnej różnicy. Chcesz zapewnić jej niezapomnianą przyjemność w trakcie seksu z Tobą? Zaproś ją do świata intensywnych doznań erotycznych z wibracjami w tle!

Możesz to zrobić choćby, jeżeli zmagasz się z zaburzeniami erekcji. Pozwoli na to ta proteza penisa rodzaju strap-on. W jaki sposób zastosować ten gadżet w sypialni? - Ta proteza penisa typu strap-on jest dedykowana dla panów.

- swojego penisa wsuwasz do kanału w środku dilda – abyś czuł się w pełni komfortowo, możesz wykorzystać lubrykantu na bazie wody. - Zapinasz uprząż i od teraz dysponujesz 18-centymetrowym, w pełni niesprężystym penisem, który zapewni niesamowitą przyjemność Twojej partnerce, - Gdy już odszukasz się w niej, włączasz przy pomocy dołączonego do zestawu pilota wibracje i… prowadzisz ją prosto do nieba.

Spokojnie, i Tobie będzie nad wyraz przyjemnie! Pilot pozwala Ci połączyć intensywność pracy sex gadżetu do potrzeb Twojej partnerki, a komfortowa, a zarazem mocna uprzęż pozwala umieścić protezę penisa we właściwym miejscu z dużą łatwością.

Już dzisiaj sięgnij po to niezwykłe akcesorium i nie bój się kompromitacji w sypialni.