Strap on pełny penetrix 15cm czarny | 100% oryginał| dyskretna przesyłka marki Fetish fantasy promocja 2021

Cena111.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Fetish Fantasy
Kategoria:Protezy Strap-On

Opis

Średnica: 2,5- 3,5 cm Długość całkowita: 15cm Długość penetracji 13 cm Wodoodporność: Tak Tworzywo: PVC wolne od ftalanów

Poczuj dreszczyk emocji, kontroluj całą akcję dzięki strap-on. Mały strap-on nadzwyczajny dla osób zaczynających swoją przygodę z tego typu gadżetami. Wykonany z giętkiego PCV i lateksu, tradycyjny strap-on jest wspaniałym rozwiązaniem dla chcących spróbować czegoś nowego. Dostosowywany pasek komfortowo idostosowuje się do większości rozmiarów, w trakcie gdy miękkie szelki z winylu pozostają na miejscu, gdy akcja nabiera tempa. Klasyczna forma dilda umieszczonego na dostosowywanych paskach. Cienkie, zwężające się jak wskazówka dildo zaprojektowane dla łatwego wkładania, czyni go to wyśmienitym i wygodnym dla początkujących. Dildo minimalne, zarówno długościowo jak i średnicowo. Zarys penisa, wyszczególniona główka. Dildo produkowane z czarnego lateksu, jest możliwość jego lekkiego wyginania.

produkt idealny dla dwóch początkujących zabawę ze strap-onami jak i do stymulacji analnej w kompilacji Kobieta+Kobieta oraz Kobieta+mężczyzna. Do towaru załączone są: - klasyczna satynowa maska na oczy - naklejki na sutki w zarysie "X".

Higiena

Zadbaj o odpowiednią higienę swoich zabawek i własną. Użyj do czyszczenia trafnego płynu antybakteryjnego.

Nawilżanie

Pamiętaj o właściwych lubrykantach przy użytkowaniu zabawek. Dla własnego komfortu stosuj żele.

Nigdy nie używaj żeli na bazie silikonu z zabawkami z silikonową powłoką.