Strap On Pełny Sexbian Wibracje 19 cm | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY, 5917180000 (9184630) promocja 2021

Cena139.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:NMC
Kategoria:Protezy Strap-On

Opis

Materiał: PVC (wibrator), PU i metal (uprząż), ABS (pilot) Średnica dilda: 3,7 cm Długość: 19 cm - pełna; 14 cm- pracująca Uprząż: Uprząż 63 cm x 132 cm (dostosowywana) Średnica pierścienia: 5,4 cm Baterie: 3xAAA (niedołączone)

TY i ON albo TY i ONA- dzięki temu gorącemu wibrującemu gadżetowi rodzaju strap on z realistycznym penisem w każdym przypadku wzbogacicie swoje miłosne uniesienia, bez względu na to, w jakiej konfiguracji. Czarny pasek ze skóry syntetycznej ma dostosowywaną długość, dzięki temu możesz związać go do swego indywidualnego rozmiaru. Z przodu znajduje się metalowy pierścień, do którego można przymocować różnego rodzaju dildo - w zestawie znajduje się realistyczny wibrator w kolorze cielistym. Wibrator cechuje połyskujący, prosty i żyłkowaty wał, który tylko czeka,w całości Cię wypełnić. Różowy żołądź jest wzorowany na oryginale, a obfite jądra idealnie uzupełniają naturalny wygląd. Przyssawka nadaje się nie tylko do mocowania wibratora w metalowym pierścieniu, lecz służy także jako stojak na płaskich powierzchniach, ponieważ wibrator można oczywiście używać solo. Przewodowy pilot zdalnego sterowania zapewnia kontrolę nad 10 różnorodnymi trybami wibracji - gwarantowany poziom będzie stosowny do Twoich potrzeb.posiadać wolne ręce, kiedy atmosfera się rozgrzewa, możesz prosto umieścić czarny pilot w jednym z dwóch bocznych pasków na uprzęży. Więc na co czekasz?!

produkt wony od ftalanów zgodnie z rozporządzeniem UE 1907/2006 / WE.

Higiena

Zadbaj o odpowiednią higienę swych zabawek i własną. Przed i po użyciu artykułu użyj optymalnego płynu antybakteryjnego.

Nawilżanie

Pamiętaj o właściwych lubrykantach przy wykorzystywaniu zabawek. Dla własnego komfortu stosuj żele.

Nigdy nie używaj żeli na bazie silikonu z zabawkami z silikonową warstwą.