NORTON CLIPPER CS401 P13 SPALINOWA PRZECINARKA DO POSADZEK 70184647623, 70184647623 promocja 2021

Cena9972.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia

Parametry

Producent:NORTON
Kategoria:Przecinarki

Opis

Spalinowa Przecinarka do Posadzek Norton Clipper CS401 P13

przystępna w dwóch wersjach, jezdna Spalinowa Przecinarka do Posadzek Norton Clipper CS401 nadaje się do cięcia na sucho i na mokro, choćby w odizolowanych miejscach. To kompaktowe i ekonomiczne narzędzie, doceniane przez profesjonalistów z branży. Norton Clipper CS401 ulepszoną kontrolę kierunku i skrupulatną regulację głębokości cięcia. Uzupełniające zalety tego narzędzia to odłączany zbiornik na wodę i podnosząca bezpieczeństwo osłona tarczy. Spalinowa Przecinarka do Posadzek Norton Clipper CS401 zapewnia najwyższy komfort pracy, pomiędzy innymi dzięki:

  • regulowanemu uchwytowi, który zezwala na zachowanie funkcjonalnej pozycji roboczej,
  • wytrzymałej, szerokiej ramie i niskiemu środkowi ciężkości,
  • praktycznemu wskaźnikowi głębokości cięcia.

To perfekcyjny dobór dla każdego, komu zależy na dobrym tempie pracy oraz jej wygodzie i bezpieczeństwie.

KORZYŚCI -Niski środek ciężkości lepszą kontrolę kierunku cięcia.-Dwie alternatywne wersje lepiej dobrane do wymogów użytkowników.-Szybka, prosta i staranna regulacja głębokości cięcia.-Łatwość cięcia na mokro w odizolowanych miejscach.-funkcjonalna pozycja robocza.
cechy -Wytrzymała, spora rama.-przystępna w 2 wersjach: z osłoną tarczy 400 mm i mocą 9HP, a także z osłoną tarczy 450 mm i mocą 13 HP.-Kontrola głębokości przy pomocy pokrętła i licznika.-Odłączany poliuretanowy zbiornik na wodę o objętości 20 l.-dostosowywany uchwyt.