Przecinarka Norton CP512 300 promocja 2021

Cena4513.95
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia

Parametry

Producent:Norton
Kategoria:Przecinarki

Opis

Przecinarki Ręczne Norton Clipper CP512

CP512 sprawna i nieskomplikowana w obsłudze przenośna piła do cięcia. Zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie użytkownika, gwarantuje czyste i prędkie przecinanie. Prawdziwa moc dla gładkiego, prędkiego przecinania z cechami przedłużającymi okres wykorzystywania przecinarki, broniącymi przed zniszczeniem silnika i gwarantującymi niezawodną codzienną pracę

Długa żywotność i niewiele znaczące potrzeby w zakresie konserwacji.

KORZYŚCI:-Prosty, półautomatyczny układ napinania pasa.-Wielostopniowy filtr powietrza formujący pulsujący strumień powietrza.-zaopatrzony w zewnętrzne koło regulacyjne uniemożliwiające zapychaniu się filtra.-Osłona tarczy wytworzona z magnezu jest lżejsza i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.-Cylinder pokryty nikasilem i wytrzymała lina rozruchowa zapewniają dłuższy okres eksploatacji narzędzia.-Pasek klinowy napędzający tarczę tnącą.-Zatyczki do zbiorników z zabezpieczeniem przed nadmiernym dokręceniem.
właściwości: -Elektroniczny gaźnik proste, 3-stopniowe uruchomienie silnika.-Koniec z dławikiem czy uruchamianiem na półgazie.-Łatwe zatrzymanie: wystarczy nacisnąć czerwony przycisk! 5-sprężynowy układ antydrganiowy.-Uchwyt z tyłu i poprawiony rozkład masy.