Blaupunkt BB14 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Blaupunkt BB14 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 179.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB14BK
179.00
MediaMarkt.pl
BLAUPUNKT RM BB14WH
199.00
Neonet.pl
BLAUPUNKT BB14BK FM PLL
199.00
Neonet.pl
Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB14WH Biały
199.00
Media Expert
Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB14BK Czarny
229.00
Media Expert

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Przenośne radiomagnetofony CD
Rodzaj radia analogowe
Moc 2 W

Opis

Radioodtwarzacz mobilny to dziś stały komponent wyposażenia pokoju nastolatka, salonu kosmetycznego czy sali dydaktycznej. Jest obecny wszędzie tam, gdzie wymagany jest subtelny podkład muzyczny, w pomieszczeniu gdzie szykuje się śladowe towarzyskie spotkanie lub w miejscu, gdzie konieczny jest odsłuch płyt CD z materiałami szkoleniowymi. Szeroka funkcjonalność, a zarazem prostota obsługi sprawiają, że radioodtwarzacze te mogą wykorzystywać jednocześnie dzieci, jak i osoby dorosłe.

Â

Boombox BB14WH producenta Blaupunkt to model, który zaopatrzono w odtwarzacz CD z odczytem plików MP3. Daje to użytkownikowi możliwość odsłuchu ulubionych płyt CD z muzyką lub popularnych audiobook-ów z ogromnym wyborem książek do słuchania. Urządzenie na dodatek tuner FM z możliwością zapisania w pamięci aż 40 stacji radiowych, a cały proces strojenia jest przystępny i nie zajmuje dużo czasu. Funkcję tą na pewno docenią te osoby, które posiadają w zwyczaju codzienny odsłuch informacji emitowanych przez ulubioną rozgłośnię.


BB14WH dodatkowo gniazdo USB do podłączenia wszystkich zewnętrznych nośników z zapisanymi plikami MP3.

Â

Â

Â

Odtwarzacz samoczynnie zdekoduje i odtworzy zapisane na mobilnej pamięci USB utwory i pozwoli nam cieszyć się ulubionymi piosenkami podczas każdego spotkania towarzyskiego. W dodatku w przedniej części obudowy dostępne jest gniazdo AUX, dzięki któremu możliwe jest podłączenie zróżnicowanych innych urządzeń, które posiadają analogowe wyjście dźwięku. Starczy proste połączenie i można się radować ulepszoną jakością dźwięku.


Ten radioodtwarzacz przenośny może być zasilany równocześnie z sieci elektrycznej, jak na dodatek za pomocą 6 wymiennych baterii R14. Dzięki temu urządzenie może służyć jako odtwarzacz stacjonarny lub jako mobilne źródło rozrywki.


Komfortu obsługi dopełnia czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest częstotliwość wybranej stacji radiowej, numer utworu albo aktualna godzina.

​
towar
firma
Kod producenta
BB14WH
EAN
5901750502316
dane podstawowe
Biało-srebrny
Nagłośnienie technologiczne
zastosowane technologie
CD Radio
Cyfrowe z syntezą PLL
Funkcje Zasilanie
Bateryjne
Sieciowe
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta