Manta MM210 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Manta MM210 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
MM210 Chilli Radioodtwarzacz MANTA
99.80
MediaMarkt.pl
MANTA MM210 CHILLI
99.80
Neonet.pl
Radioodtwarzacz MANTA MM 210
99.80
Media Expert

Parametry

Producent:Manta
Kategoria:Przenośne radiomagnetofony CD
Rodzaj radia analogowe
Moc 6 W

Opis

Manta BoomBox MM210 to urządzenie, które wyśmienicie spełni zadanie domowego radio, czy odtwarzacza mp3. Dzięki możliwości zasilania bateriami będzie niezastąpionym towarzyszem w trakcie wyjazdów wakacyjnych, czy weekendowych wypadów na działkę. Zastosowane radio z zakresem FM (FM 88-108MHz),, a także wysokiej jakości teleskopowa antena, zapewniają bezproblemowy odbiór sygnału bez względu na miejsce w którym się znajdziemy.


Czytelny, spory , a także poprawnie zaprojektowane przyciski umożliwiają komfortowe obsługiwanie każdej funkcji urządzenia. Wejście AUX pozwala na podłączenie zewnętrznego źródła sygnału np. Odtwarzacza mp3. MM210 zaopatrzony jest w złącze USB, które pozwalają odtwarzać muzykę z nośników mobilnych takich jak pendrive. Całość dopełnia nowoczesny design, dzięki któremu sprzęt nie tylko dobrze się sprawdza,także zadowala oko.

produkt
firma
Kod producenta
MM210
dane podstawowe
Czarno-czerwony
Nagłośnienie techniczne
użyte technologie
LCD
Super Bass
CD Radio
Analogowe
Funkcje Zasilanie
Bateryjne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta