TechniSat DigitRadio 1990 (niebieski) (4019588239524) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TechniSat DigitRadio 1990 (niebieski) (4019588239524) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 339.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
TechniSat DigitRadio 1990 Bluetooth Niebieski
339.00
RTV EURO AGD
TechniSat DigitRadio 1990 Bluetooth Niebieski
339.00
OleOle!

Parametry

Producent:TechniSat
Kategoria:Przenośne radiomagnetofony CD

Opis

DIGITRADIO 1990 Od wielu lat stanowi konwencjonalny składnik wyposażenia każdego pokoju dziecięcego: klasyczne, przenośne radio typu Boombox. Ulubionych utworów i słuchowisk nie odtwarza się już ze stosowanych wcześniej odtwarzaczy kaset i taśm, lecz z płyt CD, strumieni muzyki lub cyfrowych stacji radiowych.

Model DIGITRADIO 1990 nieprzeciętnie nadaje się nie tylko do pokoju dziecięcego,jeszcze genialnie spełni oczekiwania wszędzie tam, gdzie chcemy bez przeszkód czerpać przyjemność ze słuchania muzyki. Dotyczy to równocześnie kuchni, biura, jak i sali fitness.

DIGITRADIO 1990 można ekspresowo i z łatwością przenieść w dowolne miejsce, dzięki uchwytowi do przenoszenia. Opcjonalne zasilanie bateryjne umożliwia eksploatację także w podróży. Utwory muzyczne, cenione równocześnie poprzez rodziców, jak i dzieci, można odtwarzać w wysokiej jakości, za pośrednictwem zintegrowanych głośników stereofonicznych.

wygodna obsługa Urządzenie zezwala na odsłuchiwanie płyt CD za pośrednictwem odtwarzacza CD-MP3 oraz odtwarzanie plików muzycznych, po podłączeniu pamięci zewnętrznej do gniazda USB. DIGITRADIO 1990 doskonale sprawdzi się także w odsłuchu radiowym.

Urządzenie zezwala na odbiór dostępnych programów za pośrednictwem radia FM albo radia cyfrowego DAB+. Coraz większa ilość stacji radiowych, kieruje swą ofertę programową specjalnie do młodszych słuchaczy.

Wejście AUX-IN zezwala na podłączenie dodatkowego źródła muzyki, np. Odtwarzacza MP3. Niezwykle komfortowa jest funkcja bezprzewodowego przesyłu plików muzycznych do DIGITRADIO 1990 za pośrednictwem łączności Bluetooth.

Wybierz listę utworów albo audiobook na smartfonie i odtwórz go na DIGITRADIO 1990, upraszczając swemu dziecku spokojne zasypianie. Najważniejsze funkcje: Cyfrowe radio DAB+ Radio UKF (z RDS i PLL) Podświetlany ekran LCD Odtwarzacz MP3-CD Strumień dźwięku Bluetooth (odbiór) Gniazdo USB do ładowania i odtwarzania z pendriva Zasilanie sieciowe i bateryjne poręczny uchwyt do przenoszenia Odtwarzaj utwory z serii płyt CD Możesz słuchać swojej pełnej kolekcji płyt CD na zintegrowanym odtwarzaczu CD.

Odtwarzacz CD obsługuje konwencjonalne płyty audio CD, a także formaty CD-R i CD-RW. Ponadto można jeszcze odtwarzać płyty MP3 CD. Ulubiona muzyka ze smartfona Dzięki strumieniowaniu audio Bluetooth możesz przesyłać muzykę ze smartfona, tabletu lub komputera, bez przyłączania kabli i słuchać jej w najkorzystniejszej jakości dźwięku na Twoim urządzeniu TechniSat.

Słuchaj klasycznego radia Zegar Budzik / timer wyłączania Odbieraj tradycyjne stacje radiowe FM. Radio Data System (RDS) wyświetla dodatkowe informacje o audycji i częstotliwość, przesyłane przez nadawcę stacji radiowej FM.

Na wbudowanym ekranie obok dane o stacji, wykonawcy, tytule utworu wyświetlana jest także aktualna godzina. Dane są samoczynnie pobierane wraz z odbieranym programem. Towar ten jest wyekwipowany w poręczną funkcję programowania czasu jego wyłączenia.

Dzięki, której mogą Państwo spokojnie oddać się wieczornemu relaksowi, nie zaprzątając sobie głowy...