TECHNISAT KITCHENRADIO, 76-4978-00 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem TECHNISAT KITCHENRADIO, 76-4978-00 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Radio kuchenne TechniSat KITCHENRADIO Bluetooth
159.00
Empik
Radio TECHNISAT KitchenRadio Srebrny
174.99
Avans.pl
Radio TECHNISAT KitchenRadio Srebrny
174.99
Media Expert

Parametry

Producent:TechniSat
Kategoria:Przenośne radiomagnetofony CD
Rodzaj radia analogowe

Opis

KitchenRadio To innowacyjne radio FM nadające się idealnie do zabudowy pod szafkami w kuchni, czy sypialni. Elegancka pokrywa, wspaniale zespoi się do postępowych wnętrz. Radio to postępowy, czytelny ekran LED, w odcieniu białym.

Za dźwięk odpowiadają dwa pełnozakresowe (2,5 W RMS każdy) głośniki i wzmacniacz basów. Odbiornik Bluetooth zezwala na odtwarzanie muzyki przesyłanej bezpośrednio ze smartphona czy również tabletu (iPhone, iPad, Android, etc).

ponadto model ten zaopatrzony jest też w ergonomiczne funkcje budzika, samoczynne wyłączanie oraz ergonomiczny timer gotowania. W trybie połączenia Bluetooth radioodbiornik może działać ponadto jako pakiet głośnomówiący.

Zainstalowane diody LED mogą służyć jako nocne podświetlenie podszafkowe. Najważniejsze funkcje: Funkcja zestawu głośnomówiącego Lista stacji ulubionych - 40FM ekran LED, biały wyszczególnionie daty i godziny Funkcja budzika oraz timera Do podwieszenia w kuchni lub w sypialni Aluminiowe pokrętła Podświetlenie podszafkowe innowacyjny design wytworna pokrywa, wyśmienicie scali się do postępowego wnętrza Twojej kuchni.

Ciesz się ulubioną muzyką bez kabli Przesyłaj strumieniowo swoje utwory ze smartfonu, tabletu albo komputera bezprzewodowo przez Bluetooth do KitchenRadio, aby uzyskać idealną jakość dźwięku. Obsługuje iPhone, iPad, Android etc.

Budzik / timer wyłączania Zegar Ulubiona muzyka ze smartfona towar ten jest zaopatrzony w praktyczną funkcję programowania czasu jego wyłączenia. Dzięki, której mogą Państwo spokojnie oddać się wieczornemu relaksowi, nie zaprzątając sobie głowy wyłączaniem urządzenia.

Do Państwa dyspozycji jest na dodatek funkcja radio-budzika, która na życzenie obudzi Państwa muzyką z ulubionego programu. Na zastosowanym ekranie obok informacje o stacji, wykonawcy, tytule utworu wyświetlana jest także aktualna godzina.

informacje są automatycznie pobierane wraz z odbieranym programem. Dzięki strumieniowaniu audio Bluetooth możesz przesyłać muzykę ze smartfona, tabletu lub komputera, bez podłączania kabli i słuchać jej w najlepszej jakości dźwięku na Twoim urządzeniu TechniSat.