Pigwowiec suszony Premium 0.5 kg, PIGWOWI promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie BadaPak.pl

Parametry

Producent:Polska
Kategoria:Przetwory warzywne i owocowe
Rodzaj owocowy

Opis

Pigwowiec suszony Premium

składniki: pigwowiec suszony bez żadnych konserwantów.

Pigwowiec suszony BadaPak Premium jest uzyskiwany z dorodnych i dużych owoców pochodzących od polskich rolników. Wspaniały aromat, a także smak. Największym zaskoczeniem będzie ogromna zawartość witaminy C. Owoc pigwowca posiada jej kilka razy więcej aniżeli cytryna. Pigwowiec suszony BadaPak dostarcza w dodatku witaminę B1, B2, PP i prowitaminę A. Uwydatnia się na dodatek dużą zawartością pektyn, a także błonnika. Ze komponentów mineralnych posiada fosfor, żelazo, magnez, cynk, wapń i molibden. Oprócz tego owoc ten zawiera kwas jabłkowy i bursztynowy.

Pigwowiec BadaPak suszony jest w w pełni naturalny sposób dzięki temu zachowuje wszystkie wartości odżywcze świeżego owocu. Świetnie komponuje się z ulubioną herbatą, wzbogaca ją o liczne atrybuty zdrowotne oraz nadaje jej rewelacyjnego aromatu i koloru. Suszona pigwa służy także jako dodatek do nalewek.

Pigwowiec pochodzi z centralnej i południowej Japonii. Jest to niski krzew, który szczególnie przyozdabia przydomowe ogródki, gdyż szczególnie efektownie i obficie kwitnie wiosną. Owoce pigwowca są kuliste, kształtem wyjątkowo przypominają jabłko. Gdy dojrzeją nabierają żółtego koloru.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane jeszcze sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.