KARDAMON MIELONY BIO 10 g - LEBENSBAUM promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:LEBENSBAUM (przyprawy, herbaty, kawy)
Kategoria:Przyprawy i zioła
Rodzaj kardamon
Wielkość opakowania 10 g

Opis

OPIS: organiczny KARDAMON MIELONY - LEBENSBAUM. Kardamon zalicza się, do najcenniejszych i najdroższych przypraw świata (na drugim miejscu po szafranie). Kardamon cechuje się dość energicznym aromatem i świetnie komponuje się jako dodatek do ciast, kawy, marynat, słodkich deserów oraz likierów i win. Na Środkowym Wschodzie jest dodawany do kawy oraz innych dań, zaś gdy gospodarze częstują nas kardamonem, dla gości jest to zaszczyt i wyraz otwartości i ciepłego przyjęcia. Jego wykorzystanie w naszej kuchni jest coraz popularniejsze, przez co niemało konwencjonalnych potraw zyskało na smaku i zapachu. W dodatku mamy pewność, że produkty pochodzące od LEBENSBAUM, są zawsze najwyższej naturalnej jakości.


SKŁAD: Kardamon*(*certyfikowany organiczny)DLA ZDROWIA: Kardamon, używany jest od dawna w medycynie konwencjonalnej i nie można się temu dziwić. Ma on aż tak prawidłowy wpływ na nasze zdrowie, że szkoda byłoby nie korzystać z jego dobroci. My przytaczamy jedynie niektóre z jego ogromnych możliwośi:

  • Kardamon dodany do posiłków czy napojów odświeża nasz oddech.
  • Rzucie kardamonu pozwala skutecznie toczyć boje z bakteriami
  • Kardamon genialnie oddziaływujo na nasz układ moczowy. Pomaga usuwać toksyny z dróg moczowych, pęcherza moczowego i nerek, nadmiar wody i soli, stanowi w dodatku pomoc w zwalczaniu zakażeń.
  • Kardamon wpiera nasz organizm w okresie przeciębień i osłabienia. Świetnie pasuje do łagodzenia objawów kaszlu.