Max factor creme puff puder w kamieniu 53, G0000000459 promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:MAX FACTOR
Kategoria:Pudry
Postać w kompakcie

Opis

 Max Factor Creme Puff Puder w kamieniu objętość: 21 g KOLOR: 53 TEMPTING TOUCH utrwala makijaż długookresowy matuje dobrze kryje Szukasz sposobu,znakomicie utrwalić makijaż twarzy? Puder w kamieniu Creme Puff producenta Max Factor to kosmetyk opracowany na podstawie specjalnej formuły nadającej wspaniałą solidność i wykończenie.

produkt oporny jest na ścieranie, dotyk i temperatury, nie pozostawia także śladów na ubraniu. Skrupulatny efekt makijażu tkwi także w wysokim poziomie krycia i zmatowienia twarzy. Nad wyraz należycie nadaje się do każdego rodzaju cery, choćby wyjątkowo wrażliwej i skłonnej do uczuleń i podrażnień.

Creme Puff stanowi także rewelacyjną barierę ochronną przed promieniowaniem słonecznym a konsystencja sprzyja wygodnemu nałożeniu. Dzięki możliwości nakładania zwilżoną gąbką, łączy w sobie zarówno puder jak i krem maskujący niedoskonałości.

atuty podkładu Creme Puff: Creme Puff łączy atuty podkładu w kremie i pudru. Puder dedykowany do każdego rodzaju cery. Poprawnie kryjący, z łatwością tuszuje niedoskonałości cery - możesz powiększyć siłę krycia, zwilżając gąbkę do nakładania.

posiada filtry zabezpieczające skórę przed krzywdzącym wpływem promieni słonecznych. Cera jest świeża, matowa i nie świeci się przez większość dnia. Wspaniale się nakłada i pięknie pachnie. Podkład jest hypoalergiczny....