deh-s121ub marki Pioneer promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem deh-s121ub marki Pioneer oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 384.59 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Radio samochodowe PIONEER DEH-S121UB
384.59
Avans.pl
-8%
Pioneer DEH-S121UB
384.59
OleOle!
-8%
Radio samochodowe PIONEER DEH-S121UB
384.59
ELECTRO.pl
Radio samochodowe PIONEER DEH-S121UB
419.00
Media Expert
Pioneer DEH-S121UB
419.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Radia samochodowe
Moc wyjściowa 4 x 50 W
Złącza wejściowe AUX, USB
Rodzaj nośnika CD
Kolor podświetlania czerwony

Opis

Prosty, ale inteligentny. Model DEH-S121UB pozwala cieszyć się ulubioną muzyką z radia FM, płyt CD, smartfonów z systemem Android, nośników USB albo przez wejście AUX.Ten nieskomplikowany w obsłudze radioodtwarzacz wyekwipowano we wzmacniacz MOSFET 4 × 50 W, który poradzi sobie z każdym wariantym muzyki.

w dodatku zawsze można skorzystać z wyjścia RCA pre-out i podłączyć inne elementy, np. Głośniki, subwoofery czy wzmacniacze, uzyskując jeszcze obszerniejsze zasobność brzmienia. Advanced Remote Control App (Pioneer ARC) Aplikacja Advanced Remote Control firmy Pioneer (Pioneer ARC) zmienia Twój kompatybilny iPhone lub smartfon z systemem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które pozwala na proste sterowanie i dostosowywanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo marki Pioneer.

Works with Android pozwala na podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swym urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji. Wejście USB za pomocą kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki.

5-band Graphical EQ umożliwia staranne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb. FLAC Odtwarzanie plików dźwiękowych w bezstratnym formacie FLAC pozwala słuchać w samochodzie muzyki w jakości CD, bez konieczności konwertowania plików.

Zdejmowany panel przedni Zabezpieczenie przed kradzieżą....