Pioneer deh-s121ubg promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Pioneer deh-s121ubg oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 379.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Pioneer DEH-S121UBG
379.00
OleOle!
-1%
Pioneer DEH-S121UBG
379.00
RTV EURO AGD
-1%
Radio samochodowe PIONEER DEH-S121UBG
379.00
Media Expert
Radio samochodowe PIONEER DEH-S121UBG
384.59
ELECTRO.pl
Radio samochodowe PIONEER DEH-S121UBG
384.59
Avans.pl

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Radia samochodowe
Moc wyjściowa 4 x 50 W
Złącza wejściowe AUX, USB
Rodzaj nośnika CD
Kolor podświetlania zielony

Opis

Prosty, lecz inteligentny. Model DEH-S121UBG pozwala cieszyć się ulubioną muzyką z radia FM, płyt CD, smartfonów z systemem Android, nośników USB lub poprzez wejście AUX.Ten nieskomplikowany w obsłudze radioodtwarzacz wyposażono we wzmacniacz MOSFET 4 × 50 W, który poradzi sobie z każdym wariantym muzyki.

w dodatku zawsze można skorzystać z wyjścia RCA pre-out i podłączyć inne komponenty, np. Głośniki, subwoofery czy wzmacniacze, uzyskując jeszcze pokaźniejsze mnogość brzmienia. Advanced Remote Control App (Pioneer ARC) Aplikacja Advanced Remote Control firmy Pioneer (Pioneer ARC) zmienia Twój kompatybilny iPhone albo smartfon z systemem Android w potężne urządzenie do zdalnego sterowania z ekranem dotykowym, które zezwala na proste sterowanie i regulowanie funkcji kompatybilnego samochodowego systemu stereo producenta Pioneer.

Works with Android zezwala na podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji. Wejście USB przy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki.

5-band Graphical EQ zezwala na precyzyjne przypasowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb. FLAC Odtwarzanie plików dźwiękowych w bezstratnym formacie FLAC pozwala słuchać w samochodzie muzyki w jakości CD, bez konieczności konwertowania plików.

Zdejmowany panel przedni Zabezpieczenie przed kradzieżą....