Pioneer SPH-10BT promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Pioneer SPH-10BT oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPH-10BT Odtwarzacz PIONEER
549.00
MediaMarkt.pl
Radio samochodowe PIONEER SPH-10BT
549.00
Media Expert

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Radia samochodowe
Moc wyjściowa 4 x 50 W
Złącza wejściowe USB

Opis

Odbiornik SPH-10BT firmy Pioneer do smartfonów pozostał zaprojektowany z myślą o prostszej i bezpieczniejszej obsłudze aplikacji smartfona. Umożliwiają to cztery asygnowane przyciski fizyczne do uruchamiania ulubionych aplikacji.

Bezpieczną jazdę wspomagają dodatkowo takie funkcje jak rozpoznawanie komend głosowych. W dodatku po połączeniu z nową aplikacją Pioneer Smart Sync można zmienić ustawienia kolorystyki i dźwięku dla uzyskania jeszcze lepszych doznań.

starczy podłączyć smartfon do zastosowanego uchwytu, a następnie – przewodowo albo bezprzewodowo – sparować aplikację Pioneer Smart Sync i cieszyć się inteligentną obsługą podczas jazdy. Z myślą o prostej obsłudze i bezpiecznej jeździe urządzenie wyposażono w prosty dostęp do aplikacji oraz w funkcję rozpoznawania komend głosowych.

demonstrujemy aktywną ewolucję w dziedzinie łączności ze smartfonem oraz samochodowych systemów rozrywki. Odtwarzacz SPH-10BT producenta Pioneer proponuje najnowocześniejsze systemy łączności ze smartfonem, usprawnioną obsługę, ulepszoną jakość dźwięku oraz odtwarzanie większej liczby formatów.

To rewelacyjne rozwiązanie dla osób prowadzących dynamiczny styl życia. Zastosowany moduł Bluetooth (HFP) zezwala na przestrzeganie miejscowych przepisów ruchu drogowego. Tryb głośnomówiący z funkcją szerokopasmowego rozpoznawania mowy, bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku (A2DP) z możliwością wyszukiwania wykonawcy, albumu i utworu, proste parowanie i sterowanie muzyką (AVRCP) – technologia Bluetooth® sprawiła, że jazda samochodem jest bezpieczniejsza i wygodniejsza.

Dzięki funkcji bezpośredniego sterowania urządzeniami iPhone można nimi sterować bezpośrednio z tablicy rozdzielczej i radować się dźwiękiem najwyższej jakości. Zezwala na podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji.

Smartfon nie jest elementem wyposażenia....