Radioodtwarzacz samochodowy cde-201r marki Alpine promocja 2023

Cena479.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Alpine
Kategoria:Radia samochodowe
Moc wyjściowa 4 x 50 W
Złącza wejściowe AUX, USB
Rodzaj nośnika CD

Opis

Radio samochodowe Alpine CDE-201R

Radio samochodowe CDE-201R to niedrogie rozwiązanie z pojedynczym DIN, które rozszerza dźwięk do jakości Alpine i oferuje sporo funkcji łączności, które zapewniają rozrywkę na drodze.
Połącz swój telefon z Androidem,cieszyć się wszystkimi zapisanymi treściami audio, strumieniowym Spotify albo radiem internetowym, lub po prostu podłącz pamięć USB - istnieje niemało możliwości połączeń z tym urządzeniem.
Bezprzewodowe piloty są dostępne jako akcesoria.

Połącz swój telefon z Androidem

Jeśli masz telefon albo tablet z Androidem, możesz podłączyć go za pośrednictwem kabla USB (przewód nie jest dołączony) radia Alpine, aby słuchać treści audio przez głośniki samochodowe. Możesz wybierać utwory na telefonie / tablecie albo przy pomocy pokrętła umieszczonego na radiu. Ta funkcja jest przystępna dla wszelkich radio odtwarzaczy Alpine z systemem Android Open Accessory 2.0 (w tym CDE-201R).

Podłącz pamięć USB

Przedni port USB w CDE-201R jest gotowy do przyłączania sprzętów USB. Zgraj swoją muzykę na pamięć USB i ciesz się plikami MP3, WMA i FLAC z wygodnymi funkcjami wyszukiwania.

Odtwarzaj pliki FLAC

Wysoka kompresja dźwięku FLAC staje się coraz bardziej popularna, ponieważ zapewnia wyraźnie udoskonaloną jakość dźwięku w porównaniu ze zwykłymi plikami MP3. Ten produkt Alpine może odtwarzać pliki FLAC zapisane na nośnikach USB.

przystosuj swój dźwięk

dostosuj dźwięk swojego radia do własnych preferencji, używając Bass Engine SQ, by uzyskać niesamowite brzmienie basów oraz funkcje EQ (10 Pre-Setów lub 3-pasmowy Parametric EQ.) Podłącz zewnętrzne wzmacniacze do 2 PreOuts (2 V) ) albo po prostu cieszyć się bezpośrednim połączeniem głośnika z wbudowanym wzmacniaczem wysokiej jakości 4 x 50 W.

Ustaw swój schemat odcieni

Możesz przełączyć podświetlenie przycisków między zielonym a czerwonym za jednym naciśnięciem przycisku.

Opcjonalne zdalne sterowanie

świeże radio Alpine współpracują bez problemu z opcjonalnym bezprzewodowym pilotem Alpine RUE-4202.