Sony xav-1500 (4548736105997) promocja 2023

Cena1049.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Radia samochodowe

Opis

Podłącz swój telefon za pośrednictwem technice WebLink™ Cast i ciesz się bogatym brzmieniem czterech wzmacniaczy o mocy 55 W z funkcją EXTRA BASS™. Wyświetlacz dotykowy 6,2" (15,7 cm) z powłoką antyodblaskową uruchamia się zaraz po włączeniu zapłonu i pozwala łatwo sterować odtwarzaniem muzyki, telefonowaniem i innymi funkcjami.

Ten system zaopatrzono w 6,2-calowy oraz instynktowny i przystępny w obsłudze interfejs graficzny użytkownika. Obfity, barwny wyświetlacz radioodtwarzacza gwarantuje łatwą obsługę i najlepszą rozrywkę nie tylko dla kierowcy lecz i dla pasażerów.

Radioodtwarzacz jest wyekwipowany w wielki, dotykowy wyświetlacz i instynktowny interfejs, co znacznie usprawnia komunikację i rozrywkę w samochodzie. Ekran ponadto rewelacyjnie nadaje sie do oglądania filmów i swych ulubionych serii zdjęć.

FLAC (Free Lossless Audio Codec) jest kodekiem umożliwiającym bezstratną kompresję cyfrowego dźwięku. W przeciwieństwie do innych kodeków, nie eliminuje żadnych informacji ze strumienia audio, pozostawiając dźwięk wierny oryginałowi.

Podłącz swój przenośny odtwarzacz audio lub telefon poprzez wejście AUX i słuchaj swoich ulubionych nagrań za pośrednictwem systemu nagłośnienia w samochodzie. Stwórz przyjazną dla ucha barwę dźwięku przy pomocy korektora EQ, bazując na ulubionym gatunku muzyki lub jednostkowych preferencjach.

Słuchaj ogromnej linii muzyki zapisanej w urządzeniu USB i zapomnij o płytach CD. Wystarczy podłączyć do radia zewnętrzne urządzenie pamięci masowej takie jak pamięć flash USB i cieszyć się odtwarzania plików muzycznych.

Radioodtwarzacz wbudowaną obsługę technologii Bluetooth, dzięki której możesz słuchać muzyki bezprzewodowo oraz korzystać z wielu komfortowych funkcji telefonu bez użycia rąk cały czas kontrolując sytuację na drodze.

Urządzenie gwarantuje prędkie połączenia USB, które pozwala w pełni korzystać z funkcji iPoda i iPhone'a. Oprócz rewelacyjnej jakości dźwięki i łatwej obsługi, możesz również ekspresowo wyszukiwać muzykę według utworu, wykonawcy, albumu lub innych opcji.

Jeśli zaimplementowany wzmacniacz to za niedużo, możesz skorzystać z 3 wyjść RCA Pre-out, które umożliwiają podłączenie dodatkowych wzmacniaczy głośników i subwooferów. Opcjonalna kamera cofania przekaże Ci obraz z szerokątnego obiektywu wprost na wyświetlacz Twojej jednostki głównej usprawniając manewrowanie w skomplikowanych sytuacjach.