Blaupunkt CR16 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Blaupunkt CR16 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 84.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Radiobudzik BLAUPUNKT CR 16 WH
84.00
MediaMarkt.pl
-15%
Blaupunkt CR16WH
84.00
OleOle!
Blaupunkt CR16WH
99.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Radiobudziki
Rodzaj radia cyfrowe

Opis

Urządzenie eksponuje się szczególnie obfitym i niezwykle widocznym 3" wyświetlaczem i oryginalnym i postępowym wyglądem, dzięki czemu nadzwyczajnie wpasowuje się w każde wnętrze. Przedni panel radiobudzika swoją konstrukcją przypomina przyciemnione lustro, model posiada także dookólną ramkę, która uwydatnia wyjątkowy charakter urządzenia.

Ze względu na dużą wielkość cyfr wyświetlacza, została wykorzystana optymalna regulacja jasności, takmożliwe było słuszne dobranie do aktualnych warunków oświetleniowych i własnych preferencji.

Dostępny jest tryb „High", który nadzwyczajnie spełni oczekiwania w korzystnie nasłonecznionym pomieszczeniu, a także tryb „Low", który ma płynnie regulowaną skalę i będzie wyśmienitym rozwiązaniem podczas zmiennych warunków oświetlenia, a przy zastosowaniu najniższego ustawienia poprawi komfort używania w nocy lub w wyjątkowo zaciemnionych pomieszczeniach.

Urządzenie zaimplementowany tuner FM z cyfrową syntezą PLL i możliwością zaprogramowania 10 ulubionych stacji radiowych. Zegar dysponuje podwójnym alarmem, który może być realizowany zarówno wybraną stacją radiową, jak i sygnałem dźwiękowym.

w dodatku osiągalne jest odpowiednie zaprogramowanie alarmu tak, żeby włączał się codziennie jedynie w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) tylko w weekendy. Funkcja szczególnie {pomocn|przydatn)a dla osób, które pracując w tygodniu chcą się w weekend wyspać.

Dostępna jest również funkcja drzemki, która automatycznie wyłączy urządzenie po uprzednio wybranym okresie czasu. W tylnej części obudowy zlokalizowane jest gniazdo USB, które umożliwia ładowanie urządzeń przenośnych kompatybilnych z zasilaniem o wartości 5V/1A.

Obok portu USB znajduje się gniazdo opcjonalnej baterii, która służy do podtrzymania pamięci urządzenia w momencie wystąpienia braku zasilania. Urządzenie dostarczane jest z 5V zasilaczem sieciowym....