Blaupunkt CR55 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Blaupunkt CR55 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
BLAUPUNKT CR55CHARGE
149.00
Neonet.pl
Radiobudzik BLAUPUNKT CR55 Charge
149.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Radiobudziki

Opis

Kiedy rano dzwoni budzik, przeważnie wstajemy z łóżka z ciężkim westchnieniem. Warto więc zadbać o pobudkę, która pozytywnie nastroi nas do działania na cały zbliżający się dzień. Pomocny w tym będzie radiobudzik CR55CHARGE.

Funkcję podwójnego alarmu (możliwość ustawienia dwóch godzin budzenia) i drzemkę (od 5 do 60 minut) docenią choćby największe śpiochy. Co więcej, możemy zdecydować jakim rodzajem alarmu chcemy zostać obudzeni. Do wyboru mamy bowiem tradycyjny brzęczyk albo ulubioną stację radiową. I to właśnie ten drugi sposób sprawi, iż dzień powitamy z uśmiechem.

Model CR55CHERGE wyposażony został w dodatku w tuner radiowy, który umożliwia zaprogramowanie w swej pamięci 20 stacji. Dzięki tej funkcji nie musimy zawsze po włączeniu radia przeszukiwać wszystkich częstotliwości, w celu znalezienia tej ulubionej.

Radiobudzik ponadto funkcję ładowania sprzętów mobilnych. Co więcej, z tym modelem jest to realne na dwa sposoby.

Pierwszy z nich, to konwencjonalne ładowanie przewodowe. W tylnej części urządzenia zlokalizowany jest port USB, do którego należy podłączyć przewód ładujący smartfon lub tablet.

Drugi sposób, to ładowanie bezprzewodowe. Starczy położyć urządzenie mobilne tylną stroną, centralnie na górnym panelu radiobudzika oznaczonym punktem ładowania. Podświetlony wskaźnik ładowania bezprzewodowego na wyświetlaczu oznacza, iż urządzenie przenośne jest właśnie ładowane.

Warto pamiętać, iż funkcja ładowania bezprzewodowego działa tylko z urządzenia obsługującymi technologię Qi.

Na pokaźnym, niebieskim wyświetlaczu LED widoczna jest aktualna godzina. Równocześnie w dzień, jak i w nocy, cyfry są wyraźne i czytelne. Radiobudzik wyposażony został ponadto w dolne podświetlenie LED, które sprawia, iż w nocy wygląda on niezwykle nowocześnie. Funkcja przyciemniania zezwala na wyregulowanie intensywności wyświetlacza, dzięki czemu nie razi on w oczy, a równocześnie nadal jest czytelny, gdy w pomieszczeniu jest ciemno.

Funkcja sleep pozwala użytkownikowi ustawić czas po jakim urządzenie się wyłączy. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, gdy zasypiając słuchamy radia.

Opcjonalne podtrzymanie pamięci sprawi, że nie stracimy ustawień radiobudzika w chwili wystąpienia braku zasilania. W tym celu należy doposażyć urządzenie w uzupełniającą baterię CR2032.

Z radiobudzikiem CR55CHERGE zapomnisz o kilku ładowarkach do swoich urządzeń przenośnych i każdego ranka będziesz budzić się w korzystnym nastroju!EAN: 5901750503283
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: RADIOBUDZIK CR55CHARGE
Budzik: Tak
Tuner FM: Tak
System: Radio
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 20
Funkcja drzemki: Tak
Zasilanie: Sieciowe
Funkcje specjalne: Radio FM z cyfrową syntezą PLL Zegar z funkcją podwójnego alarmu i drzemki pokaźny ekran LED Dolne oświetlenie LED dostosowywane przyciemnianie wyświetlacza Alarm radiem lub brzęczykiem
Kolor: Czarny
wymiary: 165 x 80x 93 mm
Waga: 0.29 kg
Pozostałe parametry: Funkcja ładowania bezprzewodowego Port USB do ładowania telefonu i innych sprzętów przenośnych Podtrzymanie pamięci: 1 bateria CR2032 (pakiet nie mieści baterii)