Blaupunkt CR80 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Blaupunkt CR80 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 128.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
BLAUPUNKT CR80USB
128.00
Neonet.pl
Radiobudzik BLAUPUNKT CR80USB
128.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Radiobudziki

Opis

Dźwięk budzika dzwoniącego wczesnym rankiem konsoliduje się z koniecznością wstania z łóżka i przygotowania się na nowy, rozpoczynający się właśnie dzień. Z reguły jest to moment najmniej przez nas lubiany, lecz pobudka z nowym radiobudzikiem CR80USB marki Blaupunkt widocznie to ułatwi.
Urządzenie z wbudowanym radiem FM PLL pozwala na zaprogramowanie w swojej pamięci 20 ulubionych stacji. Duży, niebieski wyświetlacz LED zezwala na odczyt godziny z wielkiej odległości i jest korzystnie widoczny nawet przy dziennym świetle. Dolne podświetlenie radiobudzika sprawia, że w nocy wygląda on niezwykle nowocześnie. Dzięki funkcji przyciemniania, można tak wyregulować intensywność wyświetlacza, żeby nie raził w oczy, a równocześnie nadal był czytelny, gdy w pomieszczeniu jest ciemno.
Model CR80USB wyekwipowano w funkcję podwójnego alarmu (możliwość ustawienia dwóch godzin budzenia) oraz drzemkę (od 5 do 60 minut). W zależności od swoich preferencji, użytkownik może ustawić rodzaj alarmu, jakim chce być obudzony. Do wyboru jest klasyczny brzęczyk lub ulubiona stacja radiowa. Ten drugi sposób z pewnością sprawi, że dzień rozpoczniemy w radosnym nastroju.
Czujnik temperatury wewnętrznej to kolejna funkcjonalność, w którą zaopatrzono ten model. Dzięki niemu na bieżąco można stopnie Celsjusza w pomieszczeniu.
Tryb uśpienia (sleep) pozwala użytkownikowi ustawić czas po jakim urządzenie się wyłączy. Jest to niezwykle {pomocn|przydatn)e, gdy zasypiamy słuchając radia.
W tylnej części modelu CR80USB znajduje się port USB, który służy do ładowania urządzeń przenośnych. Wystarczy za pomocą odpowiedniego kabla USB połączyć radiobudzik ze smartfonem, a rozpocznie się ładowanie.
Funkcja podtrzymania pamięci sprawi, że nie stracimy ustawień radiobudzika w przypadku przerwy w dostawie prądu.
Budzik, zegar, radio, ładowarka, nocna lampka czy termometr Bez względu na to, z której z funkcji radiobudzika CR80USB będziemy chcieli skorzystać, z pewnością będziemy pozytywnie zaskoczeni jego możliwościami.EAN: 5901750503214
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: RADIOBUDZIK CR80USB
Budzik: Tak
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 20
Funkcja drzemki: Tak
Zasilanie: Sieciowe
Funkcje specjalne: Zegar z funkcją podwójnego alarmu i drzemki Port USB do ładowania telefony i innych urządzeń przenośnych Wbudowany czujnik temperatury wewnętrznej Duży wyświetlacz LED Dolne oświetlenie LED Regulowane przyciemnianie wyświetlacza Alarm radiem lub brzęczykiem
Kolor: Czarny
Wymiary: 180 x 95,6 x 47 mm
Waga: 0.2 kg