Blaupunkt CRP7 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Blaupunkt CRP7 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
BLAUPUNKT CRP7WH
119.00
Neonet.pl
-8%
Radiobudzik BLAUPUNKT CRP7WH
119.00
Media Expert
Radiobudzik BLAUPUNKT CRP7WH
129.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Radiobudziki
Rodzaj radia cyfrowe

Opis

Radiobudzik BLAUPUNKT CRP7WHCRP7WH to kontynuacja i rozwinięcie nad wyraz należycie przyjętego przez Klientów firmy Blaupunkt radiobudzika CR7BK. Urządzenie posiada zaimplementowany tuner FM z cyfrową syntezą PLL, który pozwala zaprogramować 10 ulubionych stacji radiowych, dzięki czemu mamy możliwość prędkiego włączenia rozgłośni, której mamy chęć w danej chwili posłuchać.

dostępny zegar posiada funkcję alarmu, który może zostać zaprogramowany dla dwóch różnych godzin i może być realizowany przy pomocy sygnału dźwiękowego albo ulubionej stacji radiowej, co powoduje, że pobudka może być szczególnie przyjemna.

obfity, biały ekran LCD jest wyjątkowo czytelny zarówno w dzień, jak również w nocy. Dzięki funkcji jego przyciemnienia istnieje możliwość trafnego dobrania poziomu jasności do aktualnych warunków oświetlenia.

wbudowany projektor pozwala na wyświetlanie godziny na suficie, dzięki czemu możemy sprawdzić aktualny czas nie podnosząc głowy z poduszki. Dodatkowa, wyjątkowo {pomocn|przydatn)a funkcja to regulowany kąt projekcji oraz możliwości odwrócenia i wyświetlenia godziny również na ścianie.

W tylnej części obudowy znajduje się złącze USB, które służy do ładowania wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych. Radiobudzik posiada również gniazdo na baterię, która służy do podtrzymania pamięci w razie wystąpienia braków w dostawie energii elektrycznej.

Urządzenie dostarczone jest z 5V zasilaczem sieciowym....