Blaupunkt CRP81 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Blaupunkt CRP81 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 188.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
BLAUPUNKT CRP81USB
188.00
Neonet.pl
Radiobudzik BLAUPUNKT CRP81USB
188.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Radiobudziki

Opis

Poranne wstawanie Czy kiedykolwiek będzie przyjemne? Czy za każdym razem musi się nam kojarzyć z najmniej lubianą czynnością dnia? Oczywiście, że nie! Wystarczy, że sygnał do wstania z łóżka da nam nowy radiobudzik CRP81USB firmy Blaupunkt.
To niewielkie, nowocześnie wyglądające urządzenie, wyposażone zostało w tuner radiowy FM z cyfrową syntezą PLL i możliwością zaprogramowania 20 ulubionych stacji. Funkcja wyłącznika czasowego umożliwia zaprogramowanie wyłączenia urządzenia w zakresie od 5 do 90 minut. Jest to niezwykle {pomocn|przydatn)e w sytuacji, gdy zasypiamy przy włączonym radiu.
Wbudowany zegar z funkcją podwójnego alarmu pozwala na ustawienie dwóch różnych godzin budzenia. Natomiast funkcję drzemki z pewnością docenią nawet największe śpiochy, szczególnie że moduł ten wyposażono w możliwość regulacji w zakresie od 5 do 60 minut.
Producent zadbał także o to, by umilić użytkownikom poranne wstawanie i umożliwił ustawienie alarmu w formie zaprogramowanej stacji radiowej lub sygnału dźwiękowego. Dzięki temu każdy może wybrać sposób, w jaki zostanie obudzony.
Duży, czytelny wyświetlacz LED, z możliwością regulacji przyciemniania, na którym wyświetlana jest aktualna godzina, widoczny jest nawet ze znacznej odległości. Dzięki zastosowaniu dolnego podświetlenia LED, którego intensywność również może być regulowana, urządzenie wygląda niezwykle nowocześnie, szczególnie w nocy, gdy wokół jest ciemno.
Radiobudzik wyposażony został w regulowany projektor, za pomocą którego można ustawić odczyt godziny i aktualnej temperatury zewnętrznej, zarówno na suficie, jak i na ścianie. Informację na temat aktualnej temperatury dostarcza bezprzewodowy czujnik temperatury zewnętrznej, który należy umieścić za oknem.
Bardzo użyteczną funkcją CRP81USB jest możliwość ładowania urządzeń przenośnych. Wystarczy podłączyć kabel ładujący smartfona do portu USB z tyłu urządzenia, a jego drugi koniec do telefonu komórkowego czy tabletu, by radiobudzik automatycznie rozpoczął ładowanie.
Pobudka z ulubioną stacją radiową, funkcja drzemki, a także aktualne informacje o temperaturze zewnętrznej sprawiają, że każdy poranek w towarzystwie CRP81USB będzie udany.EAN: 5901750503221
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: RADIOBUDZIK CRP81USB
Budzik: Tak
Tuner FM: Tak
Pasma: FM (UKF)
Pamięć stacji: 20
Funkcja drzemki: Tak
Zasilanie: Sieciowe
Funkcje specjalne: Zegar z funkcją podwójnego alarmu i drzemki Port USB do ładowania telefonu i innych urządzeń przenośnych Projekcja godziny na suficie (regulowany kąt i możliwość odwrócenia) Czujnik temperatury zewnętrznej (433 MHz) Duży wyświetlacz LED Dolne oświetlenie LED Regulowane przyciemnianie wyświetlacza Alarm radiem lub brzęczykiem
Kolor: Czarny
Wymiary: 198 x 95,6 x 47 mm
Waga: 0.25 kg