Philips AJ3115 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips AJ3115 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 51.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Philips AJ3115/12
51.00
OleOle!
Philips AJ3115/12
64.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Radiobudziki
Rodzaj radia cyfrowe

Opis

Zacznij dzień jak uwielbiasz!
- Budzenie radiem lub odgłosem brzęczyka
- wytworny radiobudzik AJ3115/12 firmy Philips atrakcyjnie wygląda i gwarantuje budzenie na czas.
- wyekwipowany jest w radio FM i pozwala wybrać budzenie poprzez ulubioną stację radiową albo przy pomocy brzęczyka.

Do budzenia wybierz ulubioną stację radiową albo brzęczyk
Obudź się po włączeniu ulubionej stacji radiowej lub po usłyszeniu brzęczyka. Wystarczy skorzystać z funkcji budzika w radiobudziku marki Philips i ustawić opcję budzenia z użyciem ostatnio odsłuchiwanej stacji radiowej albo za pomocą brzęczyka. Gdy nadejdzie godzina budzenia radiobudzik producenta Philips samoczynnie włączy stację radiową lub włączy brzęczyk.

Cyfrowe strojenie radia z pamięcią
Cyfrowe radio FM to dodatkowa muzyka przeróżnych gatunków, którą możesz radować się w zestawie audio marki Philips. Starczy,odszukasz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, żeby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać prędki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

Łagodne budzenie bez stresu
Zacznij poprawnie dzień. Obudź się łagodnie przy stopniowo powiększającej się głośności budzika. Głównie budziki mają stałą głośność, która albo jest za słaba, aby Cię obudzić, albo tak okropnie konkretna, że brutalnie wyrywa Cię ze snu. My proponujemy możliwość budzenia się przy dźwiękach ulubionej muzyki, stacji radiowej lub brzęczyka. Przy łagodnym budzeniu głośność budzika stopniowo wzrasta, zaczynając od subtelnych, cichych dźwięków i przechodząc do dość głośnych. Dzięki temu możesz się łagodnie rozbudzić.

Funkcja powtarzania budzenia pozwala się zdrzemnąć w międzyczasie

Aby zapobiec zaspaniu, radiobudzik Philips pozostał wyposażony w funkcję drzemki. Gdy włączy się sygnał budzenia, a Ty chcesz jeszcze troszkę pospać, wystarczy raz nacisnąć przycisk powtarzania budzenia i skorzystać z dopełniającego czasu. Za dziewięć minut budzenie włączy się ponownie. Możesz naciskać przycisk powtarzania budzenia co dziewięć minut dopóty, tak długo, jak zupełnie nie wyłączysz funkcji budzenia.

Podwójny alarm umożliwiający zaprogramowanie dwóch budzeń o najróżniejszych porach
komplet audio marki Philips pozostał zaopatrzony w możliwość ustawienia podwójnego alarmu. Ustaw jedną godzinę alarmu, żeby się obudzić, zaś drugą — żeby obudzić partnera lub partnerkę.

Wyłącznik czasowy pozwalający zasypiać przy ulubionej muzyce
Wyłącznik czasowy pozwala określić, przez ile czasu chcesz słuchać muzyki albo stacji radiowej przed zaśnięciem. Musisz wyłącznie ustawić limit czasu (maksymalnie 1 godzina) i wybrać płytę CD albo stację radiową, której chcesz słuchać, leżąc w łóżku. Radio producenta Philips będzie grało przez tyle czasu, na ile zostało ustawione, a następnie samoczynnie się wyłączy do energooszczędnego, cichego trybu gotowości. Wyłącznik czasowy pozwala zasypiać przy ulubionej płycie albo didżeju, nie licząc owiec i nie obawiając się zużyciem prądu.


Funkcje specjalne

- Budzenie: budzenie radiem, budzenie brzęczykiem, dobowe kasowanie budzika, powtarzanie budzenia (drzemka)
- Zegar: Cyfrowy, wyłącznik czasowy
- typ wyświetlacza: ekran LED


Akcesoria w zestawie

- Instrukcja obsługi
- Karta gwarancyjna


Pozostałe cechy

Moc:
- wariant baterii/akumulatora: AA
- Napięcie baterii: 3 V
- liczba baterii albo akumulatorów: 2
- typ zasilania: Wejście AC