Auna Connect 150 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Auna Connect 150 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 779.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Auna Connect 150 SE, 2.1 radio internetowe, DAB/DAB+/PLL-FM, BT, 2,8" TFT wyświetlacz, białe
779.99
electronic-star
Auna Connect 150 WH Radio internetowe/odtwarzacz multimedialny Spotify Connect 2
869.99
electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Radioodbiorniki

Opis

Inteligentne radio auna Connect 150 SE to wszechstronny cud we swojej 2. Generacji: dla maksymalnego dźwięku i rozmaitości użytecznej w wykwintnej i oszczędzającej miejsce obudowie. Tak dziś działa radio!

Smart Radio jest w programie Connect 150 SE Radio internetowe auna Connect 150 SE zwraca uwagę entuzjazmem na przyszłość, pomiędzy innymi przez bezprzewodowe interfejsy WLAN 2.4G i 5G, które umożliwiają nie tylko nietrudne połączenie poprzez Spotify Connect, ale także odbiór różnych internetowych stacji radiowych i wykorzystanie urządzenia jako odtwarzacza sieciowego.

pozwala na to udostępnianie i przesyłanie strumieniowe całych archiwów muzycznych w sieci domowej. Oczywiście to urządzenie może odbierać strumieniowo Twoje listy odtwarzania ze smartfonu lub tabletu przez Bluetooth.

Dzięki bezpłatnej aplikacji auna Intelligence można także korzystać z Connect 150 SE z funkcją sterowania głosowego Alexa od marki amazon: słuchanie muzyki, zakupy i niemało więcej za pomocą głosu. Inne funkcje Smart Radia obejmują tuner radiowy DAB/DAB + i analogowy odbiornik FM PLL.

ponadto funkcja RDS zapewnia {pomocn|przydatn)e, towarzyszące programowi dodatkowe treści, takie jak wykonawca, tytuł, album, gatunek, a nawet wiadomości. Wejście AUX do podłączenia przewodowego zewnętrznych odtwarzaczy, takich jak smartfony, odtwarzacze MP3 lub laptopy, znajduje się obok wyjścia słuchawkowego z tyłu urządzenia.

Wszystko pod kontrolą dzięki technologii HCC-Display. Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 2,8 cala ułatwia sterowanie wszystkimi funkcjami smart radia auna Connect 150 SE bezpośrednio na urządzeniu. Można także użyć dołączonego pilota na podczerwień lub użyć opcji sterowania aplikacją UNDOK na smartfonie lub tablecie.

Równie łatwo można skonfigurować rozbudowane funkcje podwójnego budzika/alarmu lub wyłącznika czasowego. Maksymalny dźwięk zapewnia zintegrowany system głośników 2.1 Dwa szerokopasmowe głośniki 6,5 cm (2,5 ") z boku i górny głośnik niskotonowy 8 cm (3") zapewniają czysty dźwięk stereo z najlepszym basem.

Zapewnia to szeroki i dynamiczny obraz dźwiękowy o całkowitej mocy RMS 28 W (2 x 5 W + 18 W), którą można dostosować do własnych preferencji za pomocą różnych ustawień equalizera lub indywidualnie regulowanego 2-pasmowego korektora.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom radio internetowe auna Connect 150 SE auna może być z łatwością używane na stolikach nocnych, półkach lub w kuchni. Jego obudowa basflex w wyglądzie szczotkowanego aluminiowym w panelu przednim idealnie komponuje się z klasyczną i nowoczesną przestrzenią mieszkalną.