Auna IR-130 promocja 2020

Cena349.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Radioodbiorniki

Opis

Internetowe radio Auna IR-130 to niepokaźny gigant. Jako pełnokrwiste radio łączy się ona szybko i bez problemu przez interfejs W-LAN z domową siecią dając dostęp do świata rozgłośni radiowych z całej kuli ziemskiej w domowym zaciszu.

Oprócz głównych rozgłośni internetowych, wybrać można także nadawcę pod względem jego położenia: posłuchać prawdziwego country-folku z Texasu, czy gorących rytmów Ameryki Południowej - i to wszystko zupełnie za darmo.

Połączenie ze stacją jak i konieczne ustawienia menu odbywają się w krótkim czasie - tak, iż od razu można słuchać wybranej muzyki. Jeśli zmieniamy często miejsce pobytu radio W-LAN zapamiętuje w pamięci nasze ulubione stacje, choćby po odcięciu zasilania.

Coistotne, dodatkowo multimedialne pliki nie zostały zepchnięte na dalszy plan przez konstruktorów: pliki przystępne w sieci domowej mogą być streamowane równie łatwo jak sygnał radiowy. Zintegrowane szerokopasmowe kolumny stereo to natomiast podstawa nagłośnienia.

Jednak jeśli ktoś chciałby podłączyć ten sprzęt do systemu Hi-Fi - położone z tyłu wejście liniowe umożliwi mu to bezproblemowo. To radio internetowe ma także gniazdo do podłączenia słuchawek. Ze względu na swoje małe wymiary i matowo-czarną obudowę z przyciskami soft-touch Auna IR-130 W-LAN wynajdzie dla siebie miejsce w każdym pomieszczeniu i doskonale wkomponuje się w jego fason.