Auna KR-100 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Auna KR-100 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 259.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Auna KRCD-100 BT radio kuchenne do zabudowy podaszafkowej CD MP3 białe
259.99
electronic-star
Auna KR-100 radio kuchenne DAB do zabudowy podszafkowej DAB+ Bluetooth mikrofon
259.99
electronic-star
Auna KRCD-100 BT radio kuchenne do zabudowy podaszafkowej CD MP3 radio czarne
259.99
electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Radioodbiorniki

Opis

Przy muzyce jest przyjemniej – z radia kuchennego auna KRCD-100. Prawdziwą zaletą radia do zabudowy podszafkowej auna KRDC-100 jest zastosowany interfejs Bluetooth. Umożliwia on bezprzewodowy streaming muzyki ze smartfonów, laptopów albo tabletów.

Od tej chwili południowoamerykańskie rytmy będą ci towarzyszyć podczas przygotowywania chili con carne lub arie włoskej opery w trakcie pieczenia pizzy. Wesołe dźwięki z rozgłośni lokalnej radio kuchenne (warsztatowe) KRCD-100 transmituje za pośrednictwem anteny przewodowej.

Radio dysponuje możliwością zapisu 20 kanałów. Na wyświetlaczu LCD wyświetlany jest czas, data, stacja, a także inne informacje. Oprócz przedniego odtwarzacza CD do dyspozycji jest także boczne wejście AUX przeznaczone do podłączenia zewnętrznych maszyn audio.

Zintegrowany głośnik stereofoniczny reprodukuje dźwięk w sposób wyrazisty. Panel sterowania można łatwo wyczyścić i obslugiwać wilgotnymi palcami. By żadna potrawa się nie przypaliła,w ofercie inteligentnego radia kuchennego znajduje się minutnik, z możliwością programowania do 180 minut.

Zasilanie odbywa się za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza, który można podłączyć do dowolnego gniazdka. W komorze na baterie zmieszczą się dwie baterie AA, dzięki temu czas i zaprogramowane stacje pozostają zapisane w przypadku awarii zasilania.

Radio auna KRCD-100 nadaje się do ekonomicznego montażu pod szafką (oszczędnośc miejsca) lub tradycyjnego ustawienia z zastosowaniem składanej podstawki. Za pośrednictwem pilota można sterować z odległości wszystkimi ustawieniami i funkcjami urządzenia.

stosowny nastrój w kuchni: kuchenne radio do zabudowy podszafkowej KRCD-100 marki auna. Przystępne barwy: radio do zabudowy podszafkowej auna KRCD-100 BT MP3 czarne, radio do zabudowy podszafkowej auna KRCD-100 BT MP3 białe (Art.: 10031948)