Blaupunkt KR12 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Blaupunkt KR12 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
BLAUPUNKT KR12SL
139.00
Neonet.pl
-17%
Radio BLAUPUNKT KR12 SL Srebrny
139.00
Media Expert
Radio kuchenne BLAUPUNKT KR12SL
168.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Radioodbiorniki

Opis

Radio kuchenne KR12SL firmy Blaupunkt to sugestia dla wszelkich, którzy w trakcie prac kuchennych lubią posłuchać ciekawych audycji radiowych albo dobrej muzykiKorzyści: Model KR12SL wyekwipowany został w tuner FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 20 stacji radiowych.

Dzięki funkcji samoczynnego wyszukiwania i zapisywania dostępnych stacji radiowych proces strojenia radia jest nieskomplikowany i nie zajmuje sporo czasu. W trakcie przygotowywania potraw bardzo przydatną funkcją będzie zegar z funkcją alarmu brzęczykiem lub radiem, a także w podwójny wyłącznik czasowy do pieczenia lub gotowania.

dzisiaj, nie musimy się już martwić, iż kurczak będzie niedopieczony, a makaron rozgotuje się na kleistą papkę. Obszerny, prawidłowo widoczny ekran LCD, z automatycznym przyciemnianiem w godz. 23.00-4.59 oraz delikatne podświetlenie LED rewelacyjnie komponują się z obudową w klasycznym, srebrnym odcieniu, co powoduje, iż radio będzie pasowało równocześnie do postępowego kuchennego wnętrza, jak i stylowej, rodzinnej kuchni.​​​​ Model KR12SL można postawić na blacie, na co pozwalają składane nóżki zamontowane w obudowie, a także zamontować pod szafką kuchenną, dzięki dołączonemu zestawowi do montażu....