Hama DIR3115 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Hama DIR3115 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Hama DIR3115MS (biały)
699.00
OleOle!
Hama DIR3115MS (biały)
739.00
RTV EURO AGD
HAMA CYFROWE DIR3115MS BIAŁE
749.00
Neonet.pl
Radio internetowe HAMA DIR3115MS Biały
749.99
Media Expert

Parametry

Producent:Hama
Kategoria:Radioodbiorniki

Opis

54853 DIGITAL RADIO DIR3115MS BK Charakterystyka produktu Muzyka z całego świata w Twoim domu Radio internetowe umożliwia Ci dostęp do muzyki i danych z całego świata – DIR3115 to ponad 20 000 stacji radiowych oraz 10 000 podcastów.

Urządzenie wystarczy zespolić z internetem poprzez sieć Wi-Fi albo kabel Ethernet. Teraz masz nieograniczony dostęp do muzyki i wiadomości z różnorodnych zakątków globu. Filtry do wyszukiwania radiostacji bezpłatny portal Frontier Silicon Web umożliwia wyszukiwanie stacji radiowych przy wykorzystaniu różnych filtrów.

Szukaj po gatunku, kraju, języku czy popularności i znajdź muzykę przypasowaną do Twoich wymagań. Stwórz listę ulubionych stacji na swym komputerze, a następnie połącz ją łatwo z radiem internetowym.

Kompatybilność ze Spotify Jeszcze więcej muzyki i miliony utworów ze Spotify Connect. Możesz tworzyć playlisty i mieć stały dostęp do swej ulubionej muzyki również z poziomu radia. Łączność Spotify z radiem DIR3115 przystępna dla użytkowników konta Spotify Premium.

Streaming UPnP nawet w erze Spotify i radia internetowego masz czasem ochotę posłuchać muzyki przechowywanej w pamięci swojego komputera, na korzystnych głośnikach. DIR3100 sprawia, iż jest to realne. Dzięki funkcjonalności UPnP masz dostęp do swej domowej serii w dodatku z poziomu radia.

Multiroom – muzyka w każdym pomieszczeniu Funkcjonalność multiroom zezwala na połączenie w grupę kompatybilnych głośników i urządzenia głównego (np. Radio) znajdujących się w najróżniejszych pomieszczeniach i odtwarzanie na nich muzyki równocześnie.

dzięki temu muzyka może rozbrzmiewać w całym domu, co docenisz nie tylko w trakcie hucznej parapetówki,również w trakcie robienia porządków domowych. UNDOK – komfortowa zdalna kontrola UNDOK pozwala na Ci komfortowe sterowanie Twoim radiem poprzez smartfon albo tablet.

Z darmową aplikacją możesz kontrolować wszystkie ustawienia radia, zmieniać stacje, zarządzać ulubionymi lub tworzyć grupy multiroom. Właściwości: Radio cyfrowe z teleskopową anteną do odbioru internetowych stacji radiowych, analogowych FM i cyfrowych DAB/DAB+ Odbiór ponad 20.000 internetowych stacji radiowych i ponad 10.000 podcastów Tworzenie własnych list ulubionych i dodawanie stacji za pomocą komfortowego interfejsu Frontier Silicon Web Możliwość zapamiętania 30 ulubionych stacji internetowych z poziomu radia - niezależnie od portalu Frontier Silicon Web Cyfrowe radio wolne od zakłóceń dzięki technice DAB+ Możliwość zapamiętania 30 ulubionych stacji DAB i FM Kompatybilność z UNDOK Multiroom - pozwala na odtwarzanie muzyki na kilku głośnikach w tej samej sieci (V3 od 01/2017) Głośnik szerokopasmowy 2 x 5 W 2.8'' barwny wyświetlacz (320x240px) Wymienna antena teleskopowa pozwala zastosować inną, odpowiednią dla Twoich potrzeb, umożliwia na przykład podłączenie się do anteny dachowej Możliwość zawieszenia na ścianie Kolor: czarny Łączność: Wejście RJ4...