MOTOROLA RADIOTELEFON T72 ŻÓŁTY (5031753009847) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem MOTOROLA RADIOTELEFON T72 ŻÓŁTY (5031753009847) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Motorola Talkabout T72
799.00
OleOle!
Motorola Talkabout T72
799.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Motorola
Kategoria:Radiotelefony i krótkofalówki

Opis

MOTOROLA RADIOTELEFON T72 ŻÓŁTY

Dobra komunikacja to podstawa — istotnie na pokaźne odległości. Dlatego również właśnie Motorola przygotowała innowacyjny radiotelefon T72, gotowy sprostać każdemu terenowemu wyzwaniu.

To poręczne walkie-talkie o zasięgu 8 kilometrów działa jako radio bez licencji (PMR446) zapewniając dostęp do 16 kanałów i 121 kodów prywatności. To pozwoli Ci być zawsze w kontakcie z innymi.

Szczelna obudowana jest oporna na działanie warunków atmosferycznych zgodnie z normą IP54, dzięki temu możesz bez przeszkód używać sprzętu na zewnątrz, nawet przy niesprzyjającej aurze.
Wymienna bateria litowo-jonowa ładowana jest z pomocą dołączanej do zestawu ładowarki ze stacją ładującą i wystarcza na około 24 godziny pracy. Czas ładowania to maksymalnie 8 godzin.

Wszystko to powoduje, że sprzęt na pewno spełni oczekiwania w rękach entuzjastów długich pieszych wędrówek, biwakowania, grzybiarzy jak jeszcze fanów survivalu czy pracowników działających na otwartym terenie.
WYGODA OBSŁUGI

Motorola T72 jest nie tylko nad wyraz użyteczna, lecz także wygodna w obsłudze, co ma szczególne znaczenie dla osób pracujących i aktywnych. Krótkofalówkę można bowiem bezproblemowo obsługiwać jedną ręką, nie przerywając swych czynności.

Kilka strategicznie rozmieszczonych, wyraźnie wyczuwalnych pod palcem przycisków momentalną, intuicyjną obsługę. Asygnowany przycisk nietrudne parowanie z drugim radiotelefonem, a funkcja iVOX/VOX na obsługę głosową, bez wykorzystania dłoni.

Czytelny, podświetlany ekran wskazuje nam atrybuty sprzętu, takie jak wybrany kanał, zasięg czy stan baterii. O niskim o poziomie jej naładowania powiadamia także alarm dźwiękowy, a timer zadba o jej oszczędzanie.
Nie musimy się także irytować przypadkowym uruchomieniem, gdyż krótkofalówka automatyczną blokadę klawiszy.

BOGATE WYPOSAŻENIE

Walkie-talkie Motorola T72 ma multum akcesoriów, które z całą pewnością przydadzą się w powszednim użytkowaniu. W komplecie oprócz dwóch krótkofalówek odnajdziemy m.in.:

KARABIŃCZYK ZE SMYCZĄ

Karabińczyk z krótką smyczą genialnie nadaje się do zaczepiania przy plecaku czy kurtce.


KLIPS NA PASEK
Doczepiany klips pozwala nosić Motorolę T72 przy pasku i posiadać ją za każdym razem pod ręką.


STACJA ŁADUJĄCA
Stacja ładująca usprawnia ładowanie sprzętu i pozwala mieć do niego łatwy dostęp.