Radiotelefon MOTOROLA Talkabout T42 Niebieski + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!, 1_647935 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Radiotelefon MOTOROLA Talkabout T42 Niebieski + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!, 1_647935 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 120.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Motorola TLKR T42 dwupak (niebieski)
120.00
OleOle!
Radiotelefon MOTOROLA Talkabout T42 Niebieski
129.99
Media Expert
Motorola TLKR T42 dwupak (niebieski)
129.99
RTV EURO AGD
T42 Talkabount Radiotelefon PMR MOTOROLA
139.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:MOTOROLA
Kategoria:Radiotelefony i krótkofalówki

Opis

Motorola Talkabout T42 DualPack niebieskie

Każda chwila jest Twoja! - Motorola T42

Krótkofalówki Talkabout producenta Motorola Solutions to nadzwyczajny sposób, żeby pozostać w kontakcie w parku z dziećmi, na plaży z przyjaciółmi czy na wędrówce w poszukiwaniu przygody, abyś mógł skoncentrować się na chwilach, które są dla Ciebie ważne. Nietrudne parowanie i 16 nielicencjonowanych kanałów powodują, że te krótkofalówki to obowiązkowy komponent wyposażenia wszystkich wielbicieli prawidłowego stylu i nieskomplikowanej komunikacji.

Krótkofalówki Talkabout niezawodną, natychmiastową łączność bez potrzeby angażowania dłoni lub za naciśnięciem przycisku. Dzięki czemu Ty możesz przeżywać i radować się każdą chwilą.

bezusterkowa kompozycja

Radiotelefony TALKABOUT niezawodną, natychmiastową łączność dzięki czemu możesz beztrosko radować się życiem i zdobywaniem kolejnych efektownych chwil - są nieprzeciętnym wyborem dla entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu pozwalając na łatwą łączność z Twoją rodziną, przyjaciółmi czy członkami zespołu.

PMR446 - częstotliwości bez zezwoleń

Radiotelefony TALKABOUT wykorzystują częstotliwości PMR446 nie wymagające zezwoleń, pozwalając na łatwą pracę przy niskich kosztach. Brak opłat i 16 kanałów z kodami prywatności do wyboru (121 kodów na kanał) pozwalają zapewnić nadzwyczajną jakość sygnału i zasięg do 4 km. Radiotelefony TALKABOUT T42 są ponadto kompatybilne z innymi radiotelefonami TALKABOUT i z wszystkimi innymi radiotelefonami pracującymi na tych samych częstotliwościach PMR446.

Łatwe parowanie

Łatwe parowanie umożliwia jednoczesne zaprogramowanie wszelkich radiotelefonów w rodzinie lub grupie przyjaciół na ten sam kanał i kod. Możesz teraz poświęcać mniej czasu na przygotowania, a więcej na przygody.

Prosty i czytelny wyświetlacz

Talkabout T42 ma wyświetlacz LCD który jasno przedstawia taki dane jak numer kanału, stan baterii, alarmy, tryb pracy nadawanie/odbiór/skanowanie a także informacje o blokadzie i sparowaniu.

Uniwersalne zasilanie

Model T42 zasilany jest poprzez trzy baterie AAA, które możesz łatwo wymienić w razie aby nadal pozostać w kontakcie. Urządzenie poinformuje Cię gdy stan baterii będzie niski, abyś mógł przygotować się na zmianę zasilania. Czas pracy na bateriach wynosi do 18 godzin (przy charakterystycznym cyklu użytkowania 5/5/90)

Oznacz po swojemu - naklejki do personalizacji

Nigdy już nie będziesz się zastanawiać, który radiotelefon jest Twój. TALKABOUT T42 jest dostarczany z naklejkami do personalizacji, które pozwolą na wyróżnienie Twojego radiotelefonu pośród innych. Chcesz go oznaczyć jeszcze inaczej? Stwórz własny wzór na dodatkowych pustych naklejkach!

informacje OGÓLNE

Model: Talkabout T42

Kolor: niebiesko-czarny,

Zakres częstotliwości: PMR446

Moc nadajnika Tx: 500 mW

Pasmo częstotliwości: 12,5 kHz

Kanały: 16 kanałów**

Masa: 79 g (bez baterii)

Zasięg: do 4 km*

wymiary (szer. X wys. X dł.): 4,8 x 13,6 x 2,7 cm

FUNKCJE

Funkcja szybkiego parowania połączeń grupowych

Skanowanie/nasłuch

Naklejki do personalizacji

komponenty MECHANICZNE

Blokada klawiatury

Wskaźnik poziomu baterii

Klips do paska

Gniazdo Micro USB do ładowania

ZASILANIE

3x baterie alkaliczne AAA (do nabycia oddzielnie

CZAS PRACY NA BATERII

Ok. 18 godzin*** w przypadku baterii alkalicznych

* W zależności od terenu i warunków.