SCHNEIDER SEDNA Ramka 4-krotna pionowa, grafitowa SDN5802070, SDN5802070 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem SCHNEIDER SEDNA Ramka 4-krotna pionowa, grafitowa SDN5802070, SDN5802070 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 25.11 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Ramka poczwórna Schneider Sedna SDN5802070 pionowa grafitowa - wysyłka w 24h
25.11
hurtelektryczny.pl
Ramka poczwórna Schneider Sedna SDN5802070 pionowa grafitowa - wysyłka w 24h
25.57
szybkalampa24.pl
SEDNA Ramka poczwórna pionowa grafitowa SDN5802070
28.67
EL-Maro Kreczetowscy Ratajczak Sp. J.

Parametry

Producent:SCHNEIDER
Kategoria:Ramki do gniazd i włączników
Typ poczwórna
Kolor grafitowy

Opis

Ramka 4-krotna pionowa (ramka poczwórna pionowa) w odcieniu antracytowym, serii Sedna, producenta Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN5802070 Ramka wykonana jest z materiału o rozszerzonej odporności na UV dzięki temu nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych rozciągliwa ramka, poprawnie przylegająca do ściany, na dodatek w przypadku wystającej puszki (nie zlicowanej z płaszczyzną ściany) seria SEDNA Sedna Schneider Electric to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o subtelnym charakterze, który nadają linii cienkie, zaledwie kilku milimetrowe ramki zewnętrzne.

Delikatna a jednak wyrazista. Jej łagodna forma, przeróżny asortyment oraz atrakcyjna paleta barw czynią serię Sedna wspaniałą alternatywą dla klasycznych łączników i gniazd. Dzięki szerokiej funkcjonalności kolekcja Sedna jest perfekcyjnym wyborem dla wszelkich tych którzy chcieliby uczynić swoje życie jeszcze bardziej wygodnym.

przystępna jest w 6 kolorach: białym, kremowym, aluminiowym, satynowym, a także grafitowym (gniazda zasilające występują w dodatku w odcieniu czerwonym). Pozwala to na stworzenie z ramkami w 7 kolorach (dodatkowo w odcieniu czerwonym, a także miętowym szarym) 42 kompozycji kolorystycznych.

Prosta forma, szeroki asortyment oraz szybka i prosta instalacja to zalety tej linii. Delikatne linie i interesująca kolorystyka. Kolekcja Sedna to kompromis między nowoczesnością i klasyką. Prosta forma i specyficzny 8 mm płaski design to świetny wybór dla zwolenników przystępnej formy.

Natomiast charakteru linii dodaje kolorystyka. Sedna to 7 barw ramek i 6 kolorów mechanizmów. Przystępne są jednocześnie odważne barwy takie jak energetyczne czerwienie, jak i neutralne barwy w postaci bieli i beżów.

Wybierz swoje barwy i stwórz nadzwyczajną przestrzeń dla siebie! Sedna - pokaźna funkcjonalność dla Twojej wygody. Linia Sedna to połączenie różnorodnych progresywnych technicznie produktów, które sprawią, że codzienne czynności, które wykonujesz będą dla Ciebie przyjemnością.

Ramki wielokrotne Sedna – jeszcze więcej wygody. Zastanawiasz się jak zorganizować przestrzeń? Ramki wielokrotne bezapelacyjnie ułatwią Ci to zadanie! Pozwalają one na montaż kilku funkcji w jednym miejscu.

Możesz dowolnie konfigurować układ komponentów w zależności od Twoich potrzeb. Ramki wielokrotne Sedna występują w wersji od pojedynczych, aż do pięciokrotnych równocześnie w układzie pionowym i poziomym. Mocne strony postępowy płaski kształt i ciekawa kolorystyka tradycyjny kształt ramek, wyjątkowo płaska forma i najróżniejsza kolorystyką sprawiają, że wkomponowanie osprzętu w przestrzeń będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Galwanizowane ramki Galwanizowany materiał z warstwą antykorozyjną, a także tworzywo odporne na promienie UV sprawią, że produkty na długo zachowają intensywne odcienie. Gładka powierzchnia seria Sedna to produkty o postępowej smukłej formie z gładką powierzchnią.

dzięki temu kurz nie osiada na ramkach i są one łatwe do utrzymania w czystości. Instynktowny i łatwy montaż Metalowa ramka montażowa i czytelne oznaczenia i schematy prędki i instynktowny montaż sprzętu.

innowacyjne rozwiązania dla Twojego komfortu. Jakość i bezpieczeństwo Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe, czy osłonięte pazurki to tylko z niektóre z rozwiązań, które gwarantują pełne bezpieczeństwo instalacji.

Ramki wielokrotne Sedna posiada ramki od jedno - do pięciokrotnych w konfiguracji pionowej oraz w poziomej, które umożliwią Ci pozbycie się nieestetycznych rozdzielaczy zewnętrznych. Właściwości Bezpieczna łazienka z gniazdami IP44 Poczuj się pewnie i bezpiecznie w swej łazience.

Produkty ze stopniem ochrony IP44 sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Komfortowa praca w domowym biurze Ramki wielokrotne i spory zakres funkcji pozwolą Ci wyposażyć Twoje mieszkanie lepiej, niżeli niejedno firmowe biuro.

Pracuj i ucz się w wygodnych warunkach. Bezpieczeństwo Twojej rodziny na wyciągnięcie ręki Wszystkie gniazda serii Sedna zaopatrzone zostały w przesłony torów prądowych, które chronią wszystkich domowników, a przede wszystkim dzieci poprzez porażeniem prądem.

Prosta i całkowicie bezpieczna instalacja osprzętu linia Sedna została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci łatwość i bezpieczeństwo konstrukcji. Teleskopowa kompozycja gwarantuje świetne dopasowanie do nierównych powierzchni.

Nie musisz się także martwić źle zamontowanymi puszkami. Pazurki w płaszczyźnie pionowej oraz otwarte i ułożone w jednej linii zaciski upraszczają montaż, a klarowne oznaczenia sprawiają, iż instalacja jest intuicyjna i szybka.

Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe i osłonięte pazurki gwarantują bezpieczeństwo instalacji. Przejrzyj wszystkie produkty linii Sedna