NORTON CLIPPER TR202 PRZECINARKA DO PŁYTEK 70184601106 promocja 2021

Cena1468.95
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia

Parametry

Producent:NORTON
Kategoria:Ręczne przecinarki do glazury

Opis

Przecinarka do Płytek Norton Clipper TR202

Przecinarka do Płytek Norton Clipper TR202 to mistrzowskie urządzenie o obfitej mocy, które znakomicie pasuje do dokładnego cięcia długich płytek. Narzędzie zostało zaprojektowane tak, by nie tylko sprostać najwyższym wymaganiom,jeszcze, aby uczynić pracę prostą i komfortową. Norton Clipper TR202 jest prosta w przechowywaniu i transporcie oraz konserwacji (łatwe czyszczenie i odprowadzanie wody). Kompozycja jest sztywna i solidna, a urządzenie jest gotowe do pracy w kilka chwil. Wśród zalet przecinarki do Płytek Norton Clipper TR202 do cięcia glazury z tarczą 200 mm Extreme Ceram Turbo można wymienić:

  • wytrzymałą szynę prowadzącą i prowadnicę głowicy tnącej zapewniające płynny posuw,
  • długość cięcia do 650 mm,
  • wychylną głowicę,
  • dokładne cięcie ukośne płytek o wymiarach 40x40 cm oraz cięcie ukośne w zakresie 0-45 stopni.

ponadto, wygodę wykorzystywania Norton Clipper TR202 zapewniają składane nogi, kółka transportowe, odłączana plastikowa miska do wody z kurkiem.

informacje technologicznE

KORZYŚCI -Płynniejszy posuw, łatwiejsza konserwacja,staranne cięcie.-profesjonalne urządzenie o obfitej mocy.-rewelacyjna do przecinania długich płytek i cięcia ukośnego płytek o rozmiarach 40x40 cm.-wyśmienite urządzenie do cięcia ukośnego w zakresie od 0° do 45°.-Łatwy transport i przechowywanie.-Łatwe czyszczenie i odprowadzanie wody.-niesprężysta kompozycja i zabezpieczenie odłączanej plastikowej miski do wody.-prędkie przygotowanie urządzenia do pracy i precyzja cięcia.

atrybuty-Wytrzymała szyna prowadząca i prowadnica głowicy tnącej.-Silnik 900 W.-Długość cięcia 650 mm.-Głowica wychylna.-Składane nogi i kółka transportowe.-Odłączana plastikowa miska do wody z kurkiem spustowym.-Metalowa rama o wysokiej trwałości.-Szybka prowadnica z dokładnym mechanizmem blokującym.