NORTON CLIPPER TR232 L PRZECINARKA DO PŁYTEK 70184601103 promocja 2021

Cena3988.95
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia

Parametry

Producent:NORTON
Kategoria:Ręczne przecinarki do glazury

Opis

Przecinarka do Płytek Norton Clipper TR232L

Przecinarka do Płytek Norton Clipper TR232L z tarczą 230 mm Extreme Ceram Turbo genialnie nadaje się do starannego cięcia glazury. Model ten jest mocny, proponuje płynne prowadzenie głowicy tnącej, a także skrupulatność. Norton Clipper TR232L jest nieskomplikowany w transporcie i zezwala na oszczędność miejsca, ma składane uchwyty, nogi i kółka transportowe łatwo zdejmowalny stół do przecinania. W trosce o komfort pracy model ten został zaopatrzony we zaimplementowaną wstawkę boczną oraz łatwą w czyszczeniu miskę do wody. W dodatku stół jest pokryty gumą i ma zaciski. Przecinarka do Płytek Norton Clipper TR232L dużo zalet, takich jak:

  • wytrzymała prowadnica z regulacją kąta cięcia,
  • wychylna głowica,
  • staranny kąt cięcia,
  • możliwość cięcia ukośnego w zakresie 0-45 poziomów,
  • możliwość cięcia materiałów wielkogabarytowych i szerokich.

Norton Clipper TR232L to nieprzeciętne narzędzie dla profesjonalistów. Pozwala na najwyższy komfort pracy przy zachowaniu jej dobrego tempa oraz bezpieczeństwa.

informacje technologicznE

KORZYŚCI Płynny posuw głowicy tnącej,łatwa konserwacja.wyśmienite urządzenie do cięcia ukośnego w zakresie od 0° do 45°.Możliwość przecinania tworzyw wielkogabarytowych/szerokich.Łatwy transport i oszczędność miejsca.precyzyjny kąt cięcia.Łatwa w czyszczeniu miska do wody.świetnie proste cięcie nawet najdłuższych płytek.cechyWytrzymała prowadnica.Głowica wychylna.zaimplementowana wstawka boczna.Składane uchwyty, nogi i kółka transportowe.Prowadnica z regulacją kąta cięcia.Łatwo zdejmowalny stół do przecinania.Stół pokryty gumą + zaciski.