NORTON CLIPPER TR252 PRZECINARKA DO PŁYTEK 70184694289 promocja 2021

Cena4933.95
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia

Parametry

Producent:NORTON
Kategoria:Ręczne przecinarki do glazury

Opis

Przecinarka do Płytek Norton Clipper TR252

P rzecinarka do Płytek Norton Clipper TR252 to konkretna maszyna, przeznaczona do cięcia twardych materiałów. Unosi komfort pracy i zezwala na uzyskanie idealnych rezultatów na materiałach o sporej twardości. Model ten jest nieskomplikowany w konserwacji (posiada prostą w czyszczeniu miskę od wody), a także w transporcie i przechowywaniu (składane uchwyty, nogi i kółka transportowe, prosto zdejmowalny stół). Przedstawiamy właściwości urządzenia Norton Clipper TR252 z tarczą 250 mm Extreme Ceram Turbo, dedykowanego do cięcia glazury:

  • silnik o pokaźnej mocy: 1500 W,
  • wytrzymała prowadnica z wychylną głowicą,
  • opuszczana głowica,
  • możliwość regulacji kąta i głębokości cięcia,
  • nieprzeciętne do przecinania grubych płytek,
  • możliwość cięcia tworzyw szerokich i wielkogabarytowych do 1200 mm - proste cięcie najdłuższych płytek,
  • nadzwyczajne do dokładnego cięcia.

Stół pokryty jest gumą i ma zaciski i zaimplementowane zwiększenie. Przecinarka do Płytek Norton Clipper TR252 to narzędzie, któremu można zaufać.

KORZYŚCI:-pokaźniejszy komfort stosowania i udoskonalone rezultaty na twardych materiałach.-Płynny posuw głowicy tnącej, nieskomplikowana konserwacja.-Regulacja głębokości cięcia zezwala na przecinanie skokowe grubych płytek.-Możliwość przecinania materiałów wielkogabarytowych/szerokich.-Łatwy transport i oszczędność miejsca.-dokładny kąt cięcia.-Łatwa w czyszczeniu miska do wody.-idealnie proste cięcie choćby najdłuższych płytek.

cechy:-Silnik o dużej mocy: 1500 W.-Wytrzymała prowadnica z wychylną głowicą.-Opuszczana głowica.-zaimplementowane rozszerzenie stołu roboczego.-Składane uchwyty, nogi i kółka transportowe.-Prowadnica z regulacją kąta cięcia.-Łatwo zdejmowalny stół do przecinania.-Stół pokryty gumą + zaciski.