Półka na zabawki Liptos 80 cm - 12 kolorów promocja 2022

Cena178.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Elior
Kategoria:Regały i półki

Opis

Europejska moda dotarła także do Polski. Książki i zabawki Twojego dziecka nie muszą już "spoczywać" w konwencjonalnej formie! demonstrujemy Ci modną i nad wyraz designerską półkę Liptos 80 cm marki Elior wyprodukowaną z naturalnego drewna (sosna skandynawska) w efektownym, surowym stylu... Półka dostępna jest w aż 12 ładnych kolorach.

Designerskie, funkcjonalne i nad wyraz błyskotliwe widocznie półki Liptos producenta Elior podbijają już europejski rynek. Mebel stworzony w popularnym skandynawskim stylu, wspaniale nadaje się do wnętrz dziecięcych i młodzieżowych, jak i do konwencjonalnych pracowni, salonów czy sypialni. Twoje lektury będą się w nim prezentować nad wyraz czarująco... sprawdź prezentację skandynawskiego designu i stylu, który właśnie dzisiaj podbija serca Europejczyków. Prawdziwe drewno, naturalne materiały, a także barwy i jakże ascetyczny zarys bez nadmiernego przerostu formy... To właśnie główne parametry spokojnego stylu wprost ze Skandynawii. Zakochasz się w niej od pierwszego wejrzenia.

Przytulne i przestrzenne wnętrze nawiązujące do klimatu chłodnej klimatycznie za to gościnnej i domowej atmosfery Północy, charakteryzuje się czystością formy i stonowanymi odcieńmi: bieli, szarości, i brązu. Akcentem mocno charakterystycznym dla architektury skandynawskiej jest naturalne drewno, które atrakcyjnie ukazuje się w półce ściennej Liptos.

Na poniższych zdjęciach widoczna jest półka Liptos w kilku przykładowych kolorach:

Najważniejsze dane:

- wymiary: długość: 80 cm, głębokość: 10 cm, wysokość: 12 cm. W ofercie posiadamy także identyc