Elior Zestaw brązowo-białych półek ściennych - baffic 3x promocja 2022

Cena188.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Elior
Kategoria:Regały i półki

Opis

Zapewne i Tobie przydarzyła się sytuacja, gdzie wciąż przekładałeś domowy asortyment z miejsca na miejsce. Nic w tym dziwnego, ostatecznie każdy z nas lubi kupować gadżety, ozdoby oraz inne rzeczy, których zakupu nie możemy sobie odmówić. Wszystko to jednak musi się gdzieś pomieścić. Tutaj na ratunek przychodzi Ci i wytrzymały komplet trzech półek. Baffic 3X od firmy Elior to fachowy artykuł, na którym będziesz mógł polegać poprzez długie lata. Wszystko to zaś w stylowym zestawieniu odcieni bieli oraz dębu sonoma.

Półki Baffic 3X to kwintesencja poręcznej estetyki w modernistycznym, oryginalnym stylu. Dzięki czemu pasują one do każdego nowoczesnego wnętrza. Ten dopracowany artykuł składa się łącznie z trzech składników – każdy z nich w innym rozmiarze. Profesjonalny system inteligentnego konstrukcji sprawi, że Baffic 3X stanowić będzie niepodzielną część Twojej przestrzeni. Połączenie brązowego i białego koloru stworzy intrygującą kompozycję, a zarys litery U zabezpieczy Twoje rzeczy przed spadnięciem. Dzięki tak przemyślanej kompilacji na półkach Baffic 3X możesz umieszczać przedmioty choćby warstwowo, co pozwala stworzyć przykładowo spersonalizowaną biblioteczkę lub kącik z elektroniką. Sam wybierz wykorzystanie dla tych wszechstronnych półek!

towar, który umieścisz wszędzie

bez wątpienia siłą półek Baffic 3X jest ich uniwersalność, więc skorzystasz z nich według własnych preferencji. Część z nich możesz zawiesić w łazience, inne w salonie lub pokoju dziecięcym.Lista zastosowań jest naprawdę długa, natomiast Ty możesz rozwinąć ją na miarę osobistych upodobań.

- Elektronika: komórki, stacje ładujące, tablety.

- Akcesoria łazienkowe: szczoteczki, kremy, mydła.

- Produkty spożywcze: płatki, makarony, przyprawy.

- Rzeczy osobiste: obrazki, biżuteria, nagrody.

- Garderoba: rękawiczki, szaliki, czapki.

- Inne: książki, świeczki, gry.<