Aj produkty Regał paletowy ultimate, moduł podstawowy, 2500x1850x1100 mm, 6 palet, 1000kg/paleta promocja 2020

Cena1548.57
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie AJ Produkty

Parametry

Producent:AJ Produkty
Kategoria:Regały warsztatowe

Opis

Kompletny moduł podstawowy regału paletowego.​ Można dokupić moduły uzupełniające i rozbudować system do żądanej szerokości. System regałów Ultimate to poręczna linia, którą można rozbudować i przystosować do różnych potrzeb przy pomocy akcesoriów.

System został zaprojektowany i wykonany przez AJ Produkty. Regał sporo ergonomicznych opcji dostosowania do potrzeb, co pozwala prosto zoptymalizować środowisko magazynowe, logistykę itp. Specyficzny design gwarantuje oszczędność miejsca, a regały sprawdzą się w wielu środowiskach, od niewielkich magazynów aż po ogromne przestrzenie, gdzie przechowuje się sporo tysięcy palet.

Regały Ultimate są proste w montażu i można je uzupełnić o wszechstronne i poręczne akcesoria, które pozwalają z łatwością zoptymalizować przechowywanie w magazynie. Nasze regały usprawniają magazynowanie towarów o przeróżnych rozmiarach i kształtach.

Regały Ultimate spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa i stabilności. Prezentowany regał to kompletny moduł podstawowy. Można go rozbudować za pomocą dowolnej liczby modułów dodatkowych. Każdy moduł dodatkowy jest wyposażony w jedną ramę i zaprojektowany tak,prędko i z łatwością łączyć moduły ze sobą, wytwarzając ergonomiczny system.

Pozwala to łatwo rozbudować i dostosować system Ultimate do rosnących i zmieniających się potrzeb w zakresie przechowywania.