Industrialny regał Aruba 4X - dąb złoty promocja 2022

Cena658.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Regały

Opis

surowy, bezkompromisowy, nawiązujący do pofabrycznego klimatu. Fason loftowy - bo o nim mowa - miał swój początek w Nowym Jorku w latach 50. XX wieku. Opuszczone hale produkcyjne, fabryki, magazyny były tanim i komfortowym miejscem dla tamtejszych artystów. Niegdyś niskobudżetowe rozwiązanie, dziś symbol luksusu. Moda na lofty powróciła z podwojoną siłą i dziś przeżywa prawdziwy rozkwit.

Artystyczny duch nowojorskiego loftu

Otwarte przestrzenie, wielkie przestronne okna, brak podziału pomieszczeń poprzez ściany działowe, wreszcie fascynacja przemysłem i fabrykami to wyznaczniki stylu industrialnego. Marzysz o takim awangardowym wnętrzu? świetnie się składa. Projektanci producenta Elior chcąc poczuć klimat pofabrycznych wnętrz zdecydowali się na stworzenie linii mebli Aruba, która jest kwintesencją stylu industrialnego. Meble w loftowej estetyce to nie lada wyzwanie. Muszą to być atrakcyjne propozycje, z mocnych tworzyw i co najważniejsze bardzo praktyczne. Stal i drewno we wnętrzach industrialnych tworzą nieśmiertelny zgrany duet. Przestrzeń loftu daje ogromne pole możliwości. To styl, który odszuka swych miłośników jednocześnie wśród kreatywnych indywidualistów, jak i rodzin z dziećmi. Wszystko zależy od tego, jak zagospodarujesz przystępną przestrzeń. Kolekcja mebli Aruba to interesująca sugestia dla wielbicieli nieszablonowych, luźnych i przeważnie wygodnych rozwiązań architektonicznych. Już teraz zapraszamy Cię do niezwykłej podróży po świecie mebli z linii Aruba.

L jak loft

Współczesne wnętrza to nie tylko oszczędne formy, proste linie, minimalizm, lecz także - a może zwykle - funkcjonalność. Meble do progresywnych pomieszczeń powinny być proste, użyteczne i pozbawione zbędnych zdobień. firma Elior linię mebli o loftowej stylistyce poszerzyła o kolejną propozycję. Tym razem jest to przykuwający uwagę i potrzebny w każdym domu regał Aruba 4X. Prezentowany model to esencja industrialnego designu, która przybiera formę prostego mebla w eleganckim wydaniu. Tego typu mebel od wieków służy do eksponowania, przechowywania książek i innych przedmiotów. Współcześnie jego przeznaczenie jest wciąż poszerzane. Na regałach umieszczamy nie tylko domową biblioteczkę, ale także serię płyt, rodzinne fotografie, pamiątki czy dekoracje.