Blaupunkt BP 2.5 FHD promocja 2022

Cena279.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.0 "
Nośnik karta microSD

Opis

Cyfrowy rejestrator wideo BP2.5 FHD Full HD 1080 P/MicroSDHC

Urządzenie uwydatnia się na tle pozostałych modeli, jednocześnie w ofercie marki, jak i innych, przystępnych na rynku rejestratorów, niewielkim i kompaktowym kształtem, a przede wszystkim sposobem mocowania. Zamiast klasycznego uchwytu na przyssawkę, model BP2.5FHD posiada specjalny zaczep mocowany bezpośrednio do szyby przy pomocy dołączonej taśmy dwustronnej 3M. Rozwiązanie to pozwala na bardziej zrównoważony montaż rejestratora, obniżenie przenoszenia ewentualnych drgań i zmniejszenie do minimum ograniczenia pola widzenia dla kierującego pojazdem. Regulacja nachylenia obiektywu pozwala na perfekcyjne dobranie obszaru nagrywania w pojazdach o praktycznie każdym kącie nachylenia przedniej szyby.

Rejestrator zapisuje obraz w rozdzielczości Full HD 1080P i uzupełniające 3 tryby zapisu niższej jakości. Urządzenie rejestruje pliki w formacie MOV /H.264 i ma funkcję nagrywania w pętli. Użytkownik może wybrać długość zapisywanego pliku spomiędzy trzech opcji: 3 minuty, 5 minut oraz 10 minut. Fabrycznie włączona opcja HDR (High Dynamic Range) oraz manualna regulacja ustawień ekspozycji zezwala na zapisywanie trafnego obrazu w zmiennych warunkach oświetlenia.

BP2.5FHD też zastosowany czujnik ruchu, który może być wykorzystany do uruchamiania funkcji nagrywania. Materiał zostanie zarejestrowany tylko wtedy, gdy kamera wykryje poruszające się przedmioty przed obiektywem. Natomiast czujka przeciążenia pozwoli ochronić zapisane pliki przed ich skasowaniem lub nadpisaniem. W przypadku, gdy dochodzi do zderzenia lub ostrego hamowania aktualny fragment nagrania zostaje zapisany w taki sposób, iż jego usunięcie jest realne tylko z pozycji komputera. Podobnie działa funkcja SOS, która uniemożliwia skasowaniu pliku video jednak użytkownik musi tę funkcję aktywować ręcznie przy pomocy przycisku na obudowie.

Rejestrator ma możliwość monitorowania pojazdu na postoju. Po aktywowaniu funkcji Monitoring parkowania rejestrator samoczynnie włączy nagrywanie po wykryciu wstrząsów i wyłączy je po 10 sekundach. By monitoring parkowania działał poprawnie, rejestrator musi mieć naładowany wewnętrzny akumulator lub być podłączony do zasilania.

Model w dodatku tryb aparatu do realizowania równocześnie pojedynczych zdjęć, jak i kolekcji do 10 fotografii o maksymalnej rozdzielczości 12M. Dzięki ręcznej regulacji ostrości, balansu bieli, wartości ISO, a także ekspozycji realne jest zarządzanie jakością realizowanego ujęcia. Jednocześnie nagrania video, jak i fotografie mogą być odtwarzane na zastosowanym ekranie LCD o przekątnej 2.

Wewnętrzny mikrofon i głośnik pozwala rejestrować i odtwarzać na dodatek dźwięk. Za pomocą ultra szerokokątnego obiektywu o zakresie 170o z matrycą CMOS obraz może być przetwarzany, a następnie zapisywany na opcjonalnych kartach microSD o maksymalnej obszerności do 64GB. Użytkownik ma możliwość wprowadzenia numeru rejestracyjnego pojazdu, w którym zamontowana jest kamera i umieszczenie go na zapisywanym materiale wideo. Port micro USB pozwala na bezpośrednie podłączenie rejestratora do komputera w celu zgrania zapisanych plików, a złącze HDMI zezwala na ich wyświetlenie przy pomocy zewnętrznych ekranów o dużej rozdzielczości.

Model BP2.5FHD można uruchomić ręcznie za pomocą przycisku na obudowie albo samoczynnie wraz z włączeniem zapłonu w samochodzie. W menu dostępna jest opcja opóźnienia wyłączenia urządzenia o maksymalnie 30 sekund, co pozwala na zarejestrowanie obrazu już po opuszczeniu pojazdu przez użytkownika.

Kompaktowa pokrywa z gumowanym wykończeniem, progresywny klips mocujący kamerę, długi przewód zasilający pozwalający na dyskretny montaż w pojeździe, a także szeroka funkcjonalność powodują, że BP2.5FHD jest niezbędnym akcesorium każdego kierowcy.EAN: 4260499850821
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BP2.5 FHD
Rozdzielczość: Full HD 1080p
Kąt widzenia: 170 °
Mikrofon: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Nie
Funkcje specjalne: Wyświetlanie czasu rzeczywistego i daty
Przekątna ekranu: 2,0''
ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
typ kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SD
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x HDMI
Akcesoria w pakiecie: Ładowarka samochodowa kabel USB Instrukcja obsługi Naklejki 3M
Kolor: Czarny
rozmiary: 82 x 100 x 40 mm