Blaupunkt BP 3.0 FHD promocja 2022

Cena279.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.7 "
Nośnik karta microSD

Opis

BP3.0 wideoREJESTRATOR
Urządzenie zastosowany moduł GPS, dzięki któremu realna jest rejestracja przebiegu trasy, czas w jakim dany odcinek został pokonany i prędkość z jaką poruszał się pojazd. Dostępne na stronie www.blaupunkt.com oprogramowanie z wyjątkowo czytelnym interfejsem użytkownika, umożliwia późniejsze analizowanie zapisanego materiału. Zapisane dane są zsynchronizowane z nagraniem video co pozwala udokumentować kiedy, gdzie i z jaką prędkością poruszał się pojazd zaopatrzony w ten rejestrator.

BP 3.0 posiada szerokokątny obiektyw 140 stopni, co umożliwia przechwycenie praktycznie całego widoku przed pojazdem. Zastosowany przetwornik CMOS o wartości 2 mega pikseli odpowiada za wysoką jakość i szczegółowość obrazu. Urządzenie nagrywa w standardzie Full HD i ma 4 tryby rozdzielczości wideo: 1920x1080(30fps) / 1280x720(60fps) / 1280x720(30fps) / 640x480(30fps). Użytkownik uzyskuje do dyspozycji 2,7 ekran HD TFT LCD, na którym wyświetlany jest nagrywany materiał w czasie rzeczywistym. Może on w dodatku posłużyć do oglądania nagrań archiwalnych.

Rejestrator posiada funkcję nagrywania w pętli i możliwość ustawienia długości pliku w zakresie 1, 3 albo 5 minut. Dzięki temu, gdy na karcie pamięci zabraknie wolnego miejsca urządzenie samoczynnie pousuwa najstarsze zapisane pliki i zastąpi je aktualnym nagraniem. Żeby zapobiec utracie ważnego fragmentu nagrania przystępna jest funkcja SOS, która broni dany plik przed samoczynnym skasowaniem. Plik zapisany w trybie SOS może zostać usunięty poprzez użytkownika podczas edycji materiału na komputerze. W dodatku urządzenie zaopatrzone jest w detektor przeciążenia, który na dodatek zabezpiecza nagrania przed skasowaniem podczas zderzenia albo kolizji. Dzięki funkcji monitorowania parkingu, możliwe jest rejestrowanie obrazu w trakcie postoju auta na parkingu. Do prawidłowej pracy urządzenia wymagane jest znikome oświetlenie o wartości 1 LUX.

BP 3.0 ma funkcję detekcji ruchu, dzięki temu rejestrator włącza zapis tylko wtedy, gdy przed obiektywem rejestratora wyszuka się ruchomy obiekt. Funkcja ta może w dodatku posłużyć do włączania rejestratora. Oprócz tego przystępna jest opcja automatycznego włączania kamery w momencie włączenia zapłonu, warunkiem jest podłączony przewód zasilający. Możliwe jest też uruchamianie manualne przy pomocy przycisku na obudowie. Po przełączeniu rejestratora w tryb aparatu można wykonywać fotografie o rozdzielczości 12M / 8M / 5M / 3M / 2M / 1.2M / VGA.

Rejestrator zastosowany mikrofon i głośnik, co pozwala na zapis nie tylko obrazuw dodatku dźwięku podczas pracy urządzenia. Znajdujący się na bocznej ściance pokrywy slot kart micro SD obsługuje nośniki o maksymalnej objętości 64 GB. Urządzenie zasilane jest przez gniazdo micro USB za pomocą dostarczonej ładowarki samochodowej. Na obudowie znajduje się na dodatek gniazdo mini HDMI do przesyłania wysokiej jakości sygnału audio wideo do kompatybilnych zewnętrznych urządzeń.

Wraz z urządzeniem dostarczony jest uchwyt do zamocowania na przedniej szybie, ładowarka z długim przewodem pozwalającym na dyskretny montaż, przewód USB oraz oprogramowanie do odczytu danych zapisanych poprzez moduł GPS.EAN: 4260275273134
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BP3.0FHD
Rozdzielczość: Full HD 1080p
ilość klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - czujnik przeciążenia- Monitorowanie parkingu- Wyświetlanie numeru tablicy rejestracyjnej
Przekątna ekranu: 2,7''
ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: microUSB
Zasilanie: - zaimplementowany akumulator- Ładowanie przez port microUSB
Akcesoria w komplecie: - Uchwyt do zamocowania na przedniej szybie- Ładowarka z długim kablem zezwalającym na dyskretny montaż - przewód USB i oprogramowanie do odczytu danych zapisanych przez moduł GPS
Kolor: Czarny