Blow Black Box DVR F600 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Blow Black Box DVR F600 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 130.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator BLOW Blackbox DVR F600
130.90
Media Expert
Wideorejestrator BLOW Blackbox DVR F600
130.90
Avans.pl
BLOW REJESTRATOR VIDEO BLACKBOX DVR F600
130.90
Sferis.pl

Parametry

Producent:Blow
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 4.3 "

Opis

Dwukierunkowy rejestrator video w lusterku wstecznym z kamerą cofania Blackbox F600 firmy Blow to doskonałe urządzenie przeznaczone dla ceniących sobie wysoką jakość obrazu, przystępną cenę, a także bezawaryjność. Na kamerze znajduję się uchwyt, który zapewnia przyczepność nawet podczas niełatwych manewrów czy również ubytków w jezdni. Rejestrator zaimplementowany slot kart microSD do 32GB oraz funkcja zapętlania nagrań.

Wysoka jakość za niską cenę

Lusterkowy rejestrator wraz z kamerą cofania bez wątpienia stanie na wysokości zadania jako zabezpieczenie trasy. Jego wysoka rozdzielczość Full HD oraz wyjątkowo znaczny 140 stopniowy kąt widzenia sprawią, że nagrywane filmy będą wyraźne i czytelne. Urządzenie zaimplementowany mikrofon, umożliwiający nagrywanie dźwięku najwyższej jakości. Wbudowany czujnik G-sensor broni zarejestrowany materiał, podczas gwałtownego hamowania, wypadku lub kolizji. Montaż głównego urządzenia jest szczególnie prosty i powinien złączyć się do każdego lusterka samochodowego.

Dodatkowa kamera w pakiecie

W komplecie znajduję się także rejestrator asygnowany do nagrywania wydarzeń, które mogą posiadać miejsce z tyłu samochodu. Jest to uzupełniające zabezpieczenie, które daje pewność i spokój w przypadku najróżniejszych zdarzeń drogowych. Tylny rejestrator może posłużyć także jako kamera cofania która uczyni wyjazd z parkingu czy innych miejsc ze słabą widocznością jeszcze bezpieczniejszym i łatwiejszym.

Detekcja ruchu

Rejestrator video BlackBox DVR F600 posiada funkcję detekcji ruchu, który w trybie czuwania wychwytuje i rejestruje przechodzącą osobę lub poruszający się przedmiot, co umożliwia optymalizację pracy urządzenia

niezawodny w skomplikowanych sytuacjach

Nagranie wypadku czy kolizji samochodowej może okazać się kluczowym dowodem w sytuacji ustalania przyczyny i sprawcy wypadku. Tym samym gwarantuje spokój nawet w najbardziej stresowych sytuacjach. Kamera Blow Blackbox ma slot na kartę pamięci micro SD aż do 32 GB, a także możliwość nagrywania w pętli - przy odpowiednim ustawieniu w przypadku braku wolnego miejsca w pamięci rejestrator zacznie nadpisywać ostatni zapisany plik.

- Procesor: GP2247

- sensor: Przedni GC1034, Tylni OV7676

- wyświetlacz: 4,3 cala LCD

- Obiektyw: szerokokątny, 140 stopni high-definition

- Rejestrator wideo: 1920 x 1080 Full HD, 30 fps

- Aparat: 12M, 10M, 8M, 5M, 3M, 2M, 1.3M, 1M

- Nagrywanie w pętli: Tak (długość filmów: 1min, 2 min, 3 min, wył.)

- Wejścia: Micro SD, do 32GB, mini USB

- Detekcja ruchu

- G-czujka

- Wyświetlanie daty i godziny

- Ładowanie poprzez port miniUSB

- zaimplementowany mikrofon i głośnik

- zaimplementowany akumulator