Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Live promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Live oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Live
1899.00
Avans.pl
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Live
1899.00
Media Expert

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

zawsze połączona kamera samochodowa lte o rozdzielczości 1440p z 140-stopniowym polem widzenia. Łączność lte (wymagany plan subskrypcji) umożliwia dostęp w dowolnym momencie do podglądu na żywo, śledzenia lokalizacji, alarmów o kradzieży i powiadomień ochrony parkingowej z kamery samochodowej do aplikacji w smartfonie.

korzyści: stale połączona kamera samochodowa z technologią lte umożliwia podgląd na żywo i udostępnianie zapisanych filmów w dowolnym momencie przy pomocy aplikacji garmin drive na smartfonie. Wideo hd 1440p z szerokim obiektywem 140 stopni i optyką garmin clarity hdr zagwarantuje wyraziste szczegóły w dzień i w nocy.

przygotuj się na wszystko. Kamera garmin dash cam live stale rejestruje i zapisuje nagrania ze szczegółami dotyczącymi lokalizacji. Powiększ świadomość sytuacyjną dzięki ostrzeżeniom o kolizji, zmianie pasa ruchu i fotoradarach.

trzymaj ręce na kierownicy, wydając polecenia głosowe do kamery samochodowej. By zachęcić do bezpieczniejszej jazdy, kamera wysyła ostrzeżenie, gdy zbytnio zbliżysz się do pojazdu przed tobą. Udostępnij zapis ze swojej jazdy znajomym za pomocą funkcji travelapse.

w prosty sposób skondensuj godziny jazdy w minuty najważniejszych momentów, aby stworzyć zabawny, kreatywny film.