Wideorejestrator dash cam tandem marki Garmin promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Wideorejestrator dash cam tandem marki Garmin oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Tandem
1099.00
Avans.pl
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Tandem
1099.00
Media Expert
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam Tandem
1099.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

Garmin Dash Cam Tandem GPS
Nigdy nie wiemy, co może się wydarzyć na drodze. Dlatego dobrą decyzją jest umieszczenie kamery samochodowej w samochodzie. Na przykład wideo z tego urządzenia może służyć jako dowód w sytuacji kolizji lub innego sporu. Kamerasamochodowa Garmin Dash Cam Tandemmoże rejestrować materiał GPS w maksymalnej rozdzielczości2560×1440z szybkością30 klatek na sekundę. Ta rozdzielczość Quad HD jest szczególnie dobra i sprawi,szczegóły będą się cechować. Dzięki temu zaliczany jest do kategorii kamer UHD. Wystarczająco czuły mikrofon rejestruje czysty, zrozumiały dźwięk stereo. Kamera może obsługiwać nagrywanie obrazów pod kątem. 180. Jest to wystarczające do skanowania obu pasów ruchu i ich otoczenia. Podstawowe cechy kamery samochodowej GPS Garmin Dash Cam Tandem
  • Dzięki tej kamerze można z łatwością nagrywać w maksymalnej rozdzielczości 2560×1440
  • Garmin Dash Cam Tandem GPS Kamera samochodowa rejestruje obraz przy 30 klatkach na sekundę
  • Jego wyposażenie obejmuje także GPS do skrupulatnego rejestrowania szybkości i pozycji
  • W aparacie znajduje się slot nakarty pamięci micro SD, micro SDHC i micro SDXC
  • Obsługiwane formaty to JPEG
  • Obsługiwane formaty wideo: MP4
Funkcje i konstrukcja rejestratora samochodowego Opracowując je, producenci muszą myśleć o łatwości obsługi oprócz parametrów technicznych. Chodzi przeważnie o montaż kamery i najróżniejszych funkcji. Ten model zapewni Ci nagranie z przodu i z tyłu samochodu.Tylna kamera może być na dodatek wykorzystywana do cofania.Kamera jest wyekwipowana w GPS do starannego rejestrowania pozycji i prędkości. Aparat ma stabilizację obrazu, aby zapobiec drganiom obrazu. Aby zapewnić łatwą i bezpieczną obsługę, możesz sterować nim za pomocą głosu. Garmin Dash Cam Tandem GPS łączność i pakowanie Oprócz aparatu załączona jest instrukcja obsługi, USB, przewód zasilający / zasilacz i uchwyt. Interfejsy danych obejmują bezprzewodowe interfejsy Wi-Fi, Bluetooth i GPS.
parametry artykułu Garmin Dash Cam Tandem dane technologiczne