Lamax Drive C3 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Lamax Drive C3 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Wideorejestrator LAMAX DRIVE C3
149.00
Media Expert
-14%
Wideorejestrator LAMAX DRIVE C3
149.00
ELECTRO.pl
LAMAX C3
159.99
OleOle!
LAMAX C3
159.99
RTV EURO AGD
LAMAX C3
174.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Lamax
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

praktyczny towarzysz podróży w nadzwyczajnej cenie LAMAX DRIVE C3 Mimo iż samochody są dzisiaj coraz ''mądrzejsze'' i bezpieczniejsze, sankcje za wykroczenia, a także ilość policjantów ciągle wzrasta, a ilość wypadków się nie obniża.

Wręcz przeciwnie. Wśród wspomnianych wypadków rośnie na dodatek ilość tych, których sprawca jest nieznany albo sytuacja jest sporna. Kamera LAMAX DRIVE C3 pomoże Ci rozwiązać podobne sytuacje.Nagrywanie w wysokiej rozdzielczości, G- oraz funkcja trybu parkowania czy również detekcji ruchu.

Dobra przesłona obiektywu oraz podświetlenie przy pomocy diody LED pozwala na wysokiej jakości nagrywanie w nocy. A najlepsze na koniec. Kamera samochodowa LAMAX DRIVE C3 jest w naprawdę niskiej cenie. Nagrania w wysokiej rozdzielczości Full HD Kamera samochodowa LAMAX DRIVE C3 wykonuje i zapisuje nagrania w interpolowanym Full HD.

dzięki temu nie umknie Ci żaden detal, a w razie wypadku będziesz mieć wystarczający materiał dowodowy dla policji oraz ubezpieczalni. Tryb parkowania dynamiczny przez 24 godziny Zostawiając swój samochód zaparkowany na zewnątrz, już nie musisz się obawiać.

Tryb parkowania będzie czuwał nad Twoim samochodem. Przy współpracy z G-sensorem jest w stanie zarejestrować jakiekolwiek uderzenie i natychmiast rozpocząć nagrywanie. Dzięki ekonomicznemu trybowi kamera LAMAX DRIVE C3 jest w stanie wytrzymać w trybie parkowania nawet do 24 godzin bez konieczności ładowania.

Większość kamer wymaga nieprzerwanego podłączenia do źródła zasilania. Dzięki czemu,w trakcie nagrywania nie rozświeci się ekran, nie przyciągnie uwagi ewentualnego złodzieja, a tym samym obniży ryzyko kradzieży.

Bezproblemowa instalacja oraz obsługa bez dwóch zdań się z tym spotkałeś. Chciałeś sprawić sobie przydatnego pomocnika, lecz codzienna instalacja i dokonywanie ustawień jest tak niepraktyczne i niewygodne, że po kilku dniach stosowania masz ochotę wrzucić go do szuflady i już nigdy stamtąd nie wydobywać.

DRIVE C3 dysponuje dwoma użytecznymi mocowaniami. Konwencjonalnym mocowaniem z przyssawką oraz samoprzylepnym mocowaniem z naklejką 3M. Kamerę wystarczy dwoma palcami łatwo wsunąć do mocowań. Obsługa jest niezwykle prosta i instynktowna.

Detekcja ruchu Zdarzyło Ci się, że wróciłeś do swego samochodu po zakupach i zauważyłeś, że ktoś uderzył w niego podczas parkowania albo zniszczyli go wandalowie? Koniec z tym. Detekcja ruchu umożliwi rejestrowanie jakiegokolwiek ruchu w polu widzenia kamery i tworzenie nagrania na dodatek w trakcie Twojej nieobecności.

wyświetlacz z polskim menu Elementem kamery jest także 2,4“ ekran z wysoką rozdzielczością. Nie brakuje mu ponadto menu całkowicie w języku polskim. Ekran można wyłączyć jednym przyciskiem, aby nie rozpraszał uwagi podczas prowadzenia....