Lamax T6 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Lamax T6 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 319.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
LAMAX T6
319.00
RTV EURO AGD
-16%
LAMAX T6
319.00
OleOle!
Wideorejestrator LAMAX T6
319.99
Media Expert
LAMAX T6 GPS WiFi
380.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Lamax
Kategoria:Rejestratory samochodowe

Opis

broni i nie zasłania widoku Chroń siebie i swój samochód podczas podróży. LAMAX T6 posiada wszystko, co profesjonalna kamera potrzebuje – rozdzielczość Full HD gwarantująca obszerniejsze różnorodność szczegółów i szerokokątny obiektyw 140° umożliwiający zarejestrowanie zdarzeń na obu pasach ruchu.

innowacyjny, magnetyczny uchwyt GPS ułatwi rutynowy montaż kamery. Materiał wideo zostanie przeniesiony bezpośrednio do Twojego telefonu za pomocą zastosowanego Wi-Fi i aplikacji mobilnej. Kamera jest niewielkich rozmiarów, więc nie będzie zasłaniała widoku dla kierowcy a jej przenoszenie z punku do punku nie będzie problematyczne.

Dowody we właściwych rękach LAMAX T6 dzięki obiektywowi 140 poziomów gwarantuje bezawaryjne nagranie tego wszelkiego, co dzieje się przed samochodem. Rozdzielczość wideo 1920 x 1080 pikseli zezwala na zarejestrowanie ważnych szczegółów, takich jak tablice rejestracyjne, twarz innego kierowcy lub przechodniów.

Kiedy dzieje się coś na drodze – posiadasz niepodważalny dowód, że jesteś odpowiedzialnym kierowcą. Gotowa do nagrywania za 3, 2, 1 Click and go - uchwyt magnetyczny ułatwia codzienną instalację. Po prostu go przymocuj do szyby, a potem przyczep kamerkę.

Natychmiast po wejściu do auta możesz jechać i nie zajmować się rozplątywaniem kabli. Łączy się z telefonem i komputerem Pobieranie zdjęć do telefonu za pomocą Wi-Fi jest nietrudne. Aplikacja mobilna pozwoli na edytowanie video, sterowanie kamerą i oglądanie wideo w czasie rzeczywistym.

Łatwo przystosuj rewelacyjne ustawienia oraz kąt widzenia na pokaźnym wyświetlaczu. Możesz analizować każdą podróż przy pomocy odtwarzacza GPS na swoim komputerze. Oprócz video zobaczysz dodatkowo nagrania z informacją GPS, szybkość, a także pozycję na mapie.

sama zadba o pamięć LAMAX T6 może obsługiwać karty pamięci do 128 GB. Oznacza to, iż może przechować zapis nawet z 24 godzin nagrywania. Co więcej, kamera sortuje nagrania i eliminuje najstarsze pliki, nagrywając w pętli.

fotografie można zablokować przy pomocy jednego kliknięcia, by zabezpieczyć plik przed nadpisaniem lub usunięciem. Jednocześnie, kamera rozpozna uderzenie przy pomocy czułego czujnika G – dzięki czemu wideo zostanie zablokowane w momencie rozpoznania wstrząsu.

Zyskujesz nagranie każdej sekundy podróży z pełną ochroną nagrań. Tryb dla każdej sytuacji Nagła zmiana światła i jego załamanie jest wyzwaniem dla każdej kamery – zwłaszcza kiedy wjeżdżamy do tunelu, gdzie słabe oświetlenie oraz ciemniejsze miejsca mogą być problematyczne w zarejestrowaniu dobrej jakości nagrania.

LAMAX T6 posiada wysokiej jakości układ scalony, a także optykę z funkcją WDR wspomagającą pracę kamery w niełatwych warunkach oświetleniowych. Ważne szczegóły takie jak tablica rejestracyjna albo etykiety kontrolne pozostają czytelne, nawet jeżeli zostaniesz oślepiony nadjeżdżającym pojazdem.

GPS rejestruje prędkość i kierunek jazdy Nigdy więcej nie zastanawiaj się, jak szybko jechałeś. K...