Mikavi PQ1 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mikavi PQ1 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wideorejestrator MIKAVI PQ1 DARMOWY TRANSPORT
399.00
ELECTRO.pl
Mikavi PQ1 GPS
399.00
OleOle!
Mikavi PQ1 GPS
399.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Mikavi
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2 "

Opis

MIKAVI PQ1 Rejestrator jazdy Mikavi PQ1 GPS ma kompaktowe rozmiary i stanowi genialne narzędzie dowodowe w przypadku kolizji, dzięki czemu pomoże Ci czuć się bezpieczniej na drodze. Za sprawą nagrywania wideo w jakości Super Full HD przy kącie widzenia obiektywu 170 poziomów możemy być pewni, że oku kamery nie umknie żaden szczegół pokaźny w zdarzeniach drogowych.

wykorzystanie modułu GPS zezwala na naniesienie trasy na mapę wraz prędkością pojazdu. PROCESOR AMBARELLA A7 I MATRYCA OMNIVISION W Mikavi PQ1 GPS zastosowano bardzo korzystnej klasy elementy wykorzystywane w kamerach z tzw.

wyższej półki. Sprawdzony duet: procesor Ambarella A7LA50 i 4-megapikselowa matryca OV4689 pozwalają na zapis wysokiej jakości obrazu w trybie 30 klatek/s w rozdzielczości Super Full HD 1296p. Detektor optyczny renomowanego producenta OmniVision zapewnia nieprzeciętną jakość nagrywanego obrazu, nawet w słabym oświetleniu.

2-CALOWY ekran Miakvi PQ1 GPS posiadając kompaktowe wymiary jest wyposażony w spory wyświetlacz o przekątnej 2 cale. Dzięki czemu nie ogranicza pola widzenia kierowcy, a jednocześnie jest na tyle czytelny,bez problemu można zmieniać ustawienia menu, czy oglądać nagrany materiał.

ROZDZIELCZOŚĆ SUPER FULL HD (1296P) W PQ1 GPS wykorzystano jeden z najkorzystniejszych procesorów wykorzystywany w fachowych kamerach – Ambarella A7. Pozwala on na rejestrację obrazu z rozdzielczością̨ Super Full HD 2304×1295p w trybie 30 klatek/s (format 16:9).

liczba rejestrowanych pikseli w rozdzielczości Super Full HD jest aż o 44% pokaźniejsza od rozdzielczości Full HD. Ponadto realny jest zapis w trybie szerokokątnym (format kinowy 21:9) z rozdzielczością̨ 2560×1080p przy 30 klatkach/s co gwarantuje wyjątkowo duże pole widzenia.

Korekcja kolorów, inteligentny mechanizm redukcji szumów, wyostrzenie obrazu oraz HDR najlepszą jakość i filmów. Nagrywany materiał jest wyraźny i umożliwia wychwycenie choćby niepokaźnych szczegółów jak np.

numery rejestracyjne innych pojazdów....